terazmuzyka.pl
Film / serial 343V  
rf | fot. Gage Skidmore | 25 kwietnia 2018
0

Quentin Tarantino: Nowy film będzie najbliższy „Pulp Fiction”

Reżyser wyjawił kilka szczegółów na temat planowanego na przyszły rok filmu.

Quentin Tarantino i Leonardo DiCaprio zjawili się w Las Vegas, by opowiedzieć o filmie „Once Upon a Time in Hollywood”, opowiadającym o morderstwach grupy Charlesa Mansona w 1969 roku.

Nowa płyta Avril Lavigne w tym roku

Quentin Tarantino powiedział:

Filmowi temu będzie prawdopodobnie najbliżej ze wszystkich moich filmów do „Pulp Fiction”. Przygotujemy najlepszą plejadę gwiazd od czasu Paula Newmana i Roberta Redforda. Wszystko robimy w ścisłej tajemnicy, ale mogę powiedzieć, że akcja „Once Upon a Time in Hollywood” toczy się w 1969 roku, u szczytu hipisowskiej rewolucji, więc ulica po ulicy, osiedle po osiedlu zmienimy Los Angeles w Hollywood z 1969 roku.

Wiadomo, że w nowym filmie wystąpi Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Obaj współpracowali już z Quentinem Tarantino.

DiCaprio powiedział:

Trudno opowiadać o filmie, którego jeszcze nie zrobiliśmy, ale przeczytałem scenariusz i jest on jednym z najbardziej niesamowitych, jakie mi było dane widzieć. Zrobimy co w naszej mocy, by ten film był fantastyczny.

Historia morderstwa Sharon Tate i jej przyjaciół w domu Romana Polańskiego, zostanie opowiedziana z perspektywy dwóch głównych bohaterów, w których wcielą się Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. W informacji prasowej możemy przeczytać:

Akcja dzieje się w Los Angeles w 1969 roku, u szczytu hippisowskiego Hollywood. Dwiema głównymi postaciami są Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), była gwiazda westernowego serialu i jego wieloletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt). Obaj walczą o przetrwanie w Hollywood, które zmienia się nie do poznania. Ale Rick ma bardzo sławną sąsiadkę, Sharon Tate.

Quentin Tarantino powiedział:

Większość życia spędziłem w hrabstwie Los Angeles, w 1969 roku miałem siedem lat. Nad scenariuszem pracowałem przez pięć lat. Cieszę się na myśl, że opowiem historię LA i Hollywood, jakich dzisiaj już nie ma. Jestem też niezmiernie podekscytowany współpracą z DiCaprio i Pittem.

Film „Once Upon A Time In Hollywood” ma trafić na ekrany kin 9 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę morderstw Mansona.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

„Tron 3” ma reżysera

rf | 11 sierpnia 2020
0

Jared Leto wcieli się w Andy'ego Warhola

rf | fot. Gage Skidmore | 8 sierpnia 2020
2

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group