terazmuzyka.pl
Pitbulek 774V  
mg | 29 listopada 2018
0

Quentin Tarantino poślubił modelkę Daniellę Pick

Słynny reżyser poślubił swoją dotychczasową narzeczoną – 35-letnią Daniellę Pick – podczas niewielkiej uroczystości w Los Angeles.

Para poznała się w 2009 roku podczas promocji filmu Bękarty Wojny wyreżyserowanego przez Quentina Tarantino. Spotykali się przez kilka lat, natomiast reżyser zdecydował się na oświadczyny latem ubiegłego roku. Para pobrała się podczas skromnej i zamkniętej uroczystości, która odbyła się w Los Angeles. 

Daniella Pick poinformowała o zaślubinach za pośrednictwem swojego Instargrama:

Quentin Tarantino pracuje obecnie nad nowym, głośnym filmem – „Once Upon a Time in Hollywood”. W produkcji opowiadającym o morderstwach Charlesa Mansona w głównych rolach zagrają Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a w pozostałych: Al PacinoRafał Zawierucha (wcieli się w Romana Polańskiego), Kurt RussellMichael MadsenTim RothMargot RobbieDakota FanningDamian Lewis oraz Luke Perry.

Film „Once Upon a Time in Hollywood” nie ukaże się – jak planowano – 9 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę morderstw, jakich wyznawcy Charlesa Mansona dopuścili się w willi Romana Polańskiego. Premiera filmu została przesunięta na wcześniejszy termin i ukaże się 26 lipca 2019 roku.

Przyczyna tej zmiany nie została oficjalnie potwierdzona. Niektórzy sugerują, że wytwórnia bała się reakcji na tak kontrowersyjny film w rocznicę tych wydarzeń. Wiele jednak wskazuje na to, że zmiana daty premiery jest czysto prozaiczna. Wytwórnia Sony wprowadziła modyfikacje w swoim kalendarzu wydawniczym także przy innych filmach.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 581V  
Pitbulek 328V  
0

Meat Loaf spadł ze sceny i złamał obojczyk [WIDEO]

rf | fot. christopher simon | 7 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group