terazmuzyka.pl
Film / serial 3855V  
rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

Słynny reżyser przyznał, że dotarł do kresu swojej drogi jeśli chodzi o reżyserowanie filmów.

Quentin Tarantino to jeden z najpopularniejszych reżyserów ostatnich trzech dekad. Jego filmy „Wściekłe psy”, „Pulp Fiction” czy „Kill Bill” przeszły do kanonu współczesnego kina. Niebawem ukaże się jego ostatni film „Pewnego razu... w Hollywood”.

Zobacz zwiastun „Pewnego razu... w Hollywood”

W wywiadzie dla „GQ” Quentin Tarantino przyznał, że zamierza zrezygnować z kręcenia filmów:

Jeśli chodzi o reżyserowanie filmów to dotarłem do kresu mojej drogi. Zamierzam teraz pisać książki i tworzyć dla teatru, a więc wciąż pozostanę kreatywny. Myślę, że jeśli chodzi o filmy to dałem z siebie wszystko.

Ostatni film Tarantino, „Pewnego razu... w Hollywood” ukaże się 26 lipca 2019 roku. W filmie opowiadającym o morderstwach Charlesa Mansona w głównych rolach zagrali Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a w pozostałych: Al Pacino, Rafał Zawierucha (wcieli się w Romana Polańskiego), Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry.

W sieci pojawiały się pierwsze recenzje „Pewnego razu... w Hollywood”, które niezwykle optymistycznie opisują najnowsza produkcję Tarantino. Film utrzymany jest  w klimacie pozostałych produkcji reżysera, dlatego nie zabrakło kontrowersji i czarnego humoru. Wydaje się, że będzie to jedna z najciekawszych tegorocznych premier.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ja [37.248.***.***] dodano: 05.07.2019, 09:10 #1
Co wywiad, gada co innego...
Fan [83.8.***.***] dodano: 05.07.2019, 23:19 #2
Bardzo dobrze. 3 sezon Twin Peaks był tragiczny.
Pokaż odpowiedzi (2)
Anon [77.32.***.***] dodano: 06.07.2019, 13:56 #5
Ja już słyszałem o tym, że ten film jest jego ostatnim już kilka miesięcy temu. Nie zmienia to faktu, że wszystkim będzie brakować jego filmów i tego niepowtarzalnego stylu, bo chyba nikt nie umie nagrać "sieki" tak dobrze, że nawet u pacyfisty pojawia się uśmiech od ucha do ucha.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group