terazmuzyka.pl
Film / serial 499V  
rf | 23 lipca 2019
2

Quentin Tarantino rozważa nakręcenie „Kill Bill 3”

Reżyser przyznał, że rozmawiał z Umą Thurman o pomyśle nakręcenia filmu „Kill Bill 3”.

Quentin Tarantino nie przestaje nas zaskakiwać. Po stwierdzeniu, że kończy z reżyserowaniem filmów, a potem przyznaniu, że zastanawia się nakręcić filmową ekranizację „Star Treka” teraz wspomniał o zrobieniu trzeciej części kultowego filmu „Kill Bill”.

Quentin Tarantino zrezygnuje z reżyserowania filmów?

W rozmowie dla podcastu „Happy Sad Confuesed” Quentin Tarantino powiedział:

Razem z Umą Thurman rozmawialiśmy ostatnio o pomyśle nakręcenia trzeciej części „Kill Bill”. Mówiąc szczerze, to nawet nieco głębiej się nad tym zastanawiałem. Jeśli jakiś mój film wyróżnia się spośród innych moich filmów, jest to „Kill Bill”.

Pierwsza część filmu „Kill Bill” ukazała się w 2003 roku i natychmiast stała się kasowym sukcesem. W rolach głównych wystąpili Uma Thurman, Lucy Liu i David Carradine. Druga część filmu miała swoją premierę rok później i również odniosła sukces.

W najbliższy piątek premierę będzie miał najnowszy film Quentina Tarantino, zatytułowany „Pewnego razu... w Hollywood”. Opowiada on o morderstwach Charlesa Mansona i w głównych rolach zagrali Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a w pozostałych: Al Pacino, Rafał Zawierucha (wcieli się w Romana Polańskiego), Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Dd11 [94.197.***.***] dodano: 24.07.2019, 21:25 #1
O ile dobrze kojarze plotki o Kill Bill 3 juz kraza od wielu lat. Jako ze Bill aka David Carradine nie zyje trzeba oprzec pomysl na zemscie corki Czarnej Mamby. Wiec panie Tarantino bierz sie do roboty! Kill Bile to swietne kino jest.
Odurzony Klaun [83.26.***.***] dodano: 24.07.2019, 21:49 #2
a przecież o molestowanie go oskarżała to jak ten film by miał niby powstać? dla kasy wszystko, nie? tak już jest w hollywood...
Zobacz także
6

Kolejny słynny reżyser krytykuje filmy Marvela

rf | fot. Georges Biard | 20 października 2019
3

„Martwe zło” powróci

rf | 8 października 2019
2

Martin Scorsese: Filmy Marvela to nie kino

rf | fot. Siebbi | 5 października 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group