terazmuzyka.pl
Teraz Rock 2806V  
mg | 21 czerwca 2019
0

Rammstein. Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed koncertem w Polsce [TERAZ ROCK]

Za nieco ponad miesiąc odbędzie się wyczekiwany przez wielu i wyprzedany na pniu polski koncert Rammstein. To właśnie temu wykonawcy poświęciliśmy wkładkę w najnowszym „Teraz Rocku”.

Na 12 stronach, które znalazły się w czerwcowym „Teraz Rocku”, przypomnieliśmy niezwykle ciekawą historię niemieckiego zespołu Rammstein. Nasi redaktorzy postanowili również zrecenzować wszystkie wydawnictwa popularnej w naszym kraju grupy. Wkładka poświęcona wykonawcy jest bogato ilustrowana i pełna ciekawostek, które powinien znać każdy fan ich twórczości.

Rammstein odniósł gigantyczny sukces z nową płytą

Moment publikacji wkładki o Rammstein nie jest przypadkowy – już 24 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się jedyny tegoroczny koncert  zespołu w Polsce. Niemcy promować będą swoje najnowsze wydawnictw, które opublikowane zostało kilka tygodni temu. Podczas europejskich koncertów nie grają jednak tylko premierowego materiału, ale sięgają również po swoje największe przeboje, których przecież nie brakuje. Wszyscy, którzy już widzieli Rammstein na żywo są zgodni – to widowisko na najwyższym światowym poziomie.

Jeśli jesteś zainteresowany czerwcowym „Teraz Rockiem”, nie zwlekaj. W kioskach będzie on do nabycia tylko przez kilka najbliższych dni, aż do wtorku 25 czerwca. Możesz go oczywiście kupić w naszym sklepie internetowym, gdzie będzie dostępny również po zakończeniu regularnej sprzedaży w kioskach.  

Choć najwięcej miejsca w najnowszym „Teraz Rocku” poświęciliśmy właśnie grupie Rammstein, poruszaliśmy znacznie więcej tematów. Bohaterami numeru są między innymi: Acid Drinkrs, Bruce Springsteen, Whitesnake, Elton Jonh, John Porter i Wojtek Mazolewski, Vader, Tool czy Scorpions.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group