terazmuzyka.pl
Film / serial 179V  
mg | 9 września 2020
0

„Ratched”. Serial Netfliksa na finałowym zwiastunie [WIDEO]

Znana z filmu „Lot nad kukułczym gniazdem” pielęgniarka – Mildred Ratched – będzie główną bohaterką nowej produkcji platformy Netflix.

Pielęgniarka Mildred Ratched, która była jedną z bohaterek „Lotu nad kukułczym gniazdem”, to postać budząca głównie negatywne skojarzenia. Nie ma jednak wątpliwości, że jej kreacja fascynuje i zapada w pamięć. Podobnego zdania są szefowie Netfliksa, którzy postanowili bliżej przyjrzeć się bezwzględnej siostrze przełożonej. Efektem tego jest serial zatytułowany „Ratched”.

Za produkcję odpowiedzialni są Ryan Murphy („American Horror Story”) i Ian Brennan, a w tytułową postać wcieli się Sarah Paulson. Premierę serialu zapowiedziano na 18 września 2020 roku

Właśnie pojawiła się finalna zapowiedź serialu:

Oficjalny opis serialu „Ratched”:

„Ratched” to trzymający w napięciu serial Ryana Murphy’ego i Iana Brennana o historii pielęgniarki Mildred Ratched. W 1947 r. Mildred przyjeżdża do Północnej Kaliforni szukając zatrudnienia w szpitalu psychiatrycznym, w którym zaczęto prowadzić niepokojące eksperymenty na ludzkich umysłach. Kobieta rozpoczyna swoją przygodę jako oddana swoim obowiązkom pielęgniarka. Jednak w miarę infiltracji systemu opieki zdrowia i jego pracowników, u Mildred uzewnętrznia się od dawna tląca się w niej ciemność, ujawniająca, że człowiek nie rodzi się potworem, a staje się nim.

Poza wcześniej wymienioną, w produkcji zagrają chociażby: Cynthia Nixon (jako Gwendolyn Briggs), Judy Davis (jako siostra Betsy Bucket), Sharon Stone (jako Lenore Osgood), Jon Jon Briones (jako doktor Richard Hanover), Finn Wittrock (jako Edmund Tolleson), Charlie Carver (jako Huck), Alice Englert (jako Dolly) czy Amanda Plummer (jako Louise).

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group