terazmuzyka.pl
Koncerty 9123V  
rf | 14 lutego 2020
38

RATM z niebotycznymi cenami biletów. Fani wściekli, ale koncerty wyprzedane

Bilety na koncerty Rage Against The Machine wyprzedają się w błyskawicznym tempie, mimo że fani narzekają na ceny.

Bilety na koncerty Rage Against The Machine trafiły do sprzedaży i... błyskawicznie zniknęły. Cała amerykańska trasa koncertowa wyprzedała się w jeden dzień. Również zaplanowany na 10 września koncert w krakowskiej Tauron Arenie jest aktualnie wyprzedany, mimo że bilety nie należały do najtańszych.

Fani zarzucają grupie hipokryzję. Bilety na najtańsze miejsca na amerykańskiej trasie kosztowały ponad 190 dolarów, a na lepsze po 450-500 dolarów. W sieci roi się od postów, wściekłych fanów. Oto przykłady kilku z nich:

Zespół zwany Rage Against The Machine sprzedaje bilety przez Ticketmastera za 300 dolarów. To najśmieszniejszy żart, jaki kiedykolwiek słyszałem.

 

Bilety za 400+ dolarów na Rage Against The Machine to dowód na to, że albo umrzesz jako bohater albo będziesz żył na tyle długo, żeby zmienić się w czarny charakter.

Rage Against The Machine JEST maszyną.

 

Żądanie tyle za bilety to dosłowne przeciwieństwo tego, o co walczy Rage Against The Machine. FUCK YOU TICKETMASTER

Zespół tłumaczy tak wysokie ceny biletów próbą obrony przed konikami, grupa twierdzi też, że w ten sposób może ocalić aż 90% biletów przed wpadnięcie w ręce osób, które będą chciały sprzedać je po zawyżonej cenie. Ponadto zespół zapewnia, że część kwoty biletów zostanie przekazana na działalność organizacji charytatywnych i aktywistów w każdym mieście, w którym zagra.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

ZAMÓW TERAZ!

 

Komentarze (38)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Puppet Master [217.96.***.***] dodano: 14.02.2020, 19:37 #1
to oni o coś walczą? ja myślałem że tylko odcinają kupony od swojego cienkiego rap metalu, a zwłaszcza killing in the name, wygląda na to że mamy tu do czynienia z rapowym Manowar, tyle lat walki a dalej nic z tego nie ma, ale przynajmniej hajs się zgadza.
Pokaż odpowiedzi (1)
kwakus [89.229.***.***] dodano: 14.02.2020, 20:57 #3
Morello lewicowy ideolog nie gardzi kasą jak każdy socjalista Uśmiech))
Pokaż odpowiedzi (3)
dd11 [82.22.***.***] dodano: 14.02.2020, 22:05 #7
No cóż. Ideały sięgnęły bruku. Nie oni pierwsi i nie ostatni. Punkt widzenia zmienia się od wieku i ciężko miec o to pretensje. Bilety oczywiście bedą w drugim obiegu i to jeszcze droższe. Nie da się tego wyplenić.
Ja miałem w koszyku bilet ale odpuściłem. Cena zbyt wysoka i małe pole manewru w razie niemożności pojawienia sie w Krakowie.
Pokaż odpowiedzi (1)
Funnykris [62.133.***.***] dodano: 15.02.2020, 00:42 #9
Czyli żeby walczyć z gościami którzy kupią bilety i będą je sprzedawać drożej ustalili cenę tak wysoką że przebili nawet ich? Brzmi legitnie :D
Felski [37.30.***.***] dodano: 15.02.2020, 07:43 #10
Przesada w chu. Y
Adą [5.173.***.***] dodano: 15.02.2020, 09:13 #11
Srage
Adą [5.173.***.***] dodano: 15.02.2020, 09:15 #12
Srejdż
Monsterno [46.227.***.***] dodano: 15.02.2020, 09:48 #13
Na muzyce się zarabia. Kto wam wcisnął ideologię buntu? Przecież muzycy są biedni i grają na sprzęcie plus obsługa za grube siano. Ceny biletów masakra. Brzmienie i tak wypada słabo na koncertach co dowiodły ich wydania płytowe. Fani powinni ich zbojkotować chociaż za brak nowych płyt zespołu pod szyldem ratm. Ratm? Kiedy to było...
Mac [31.60.***.***] dodano: 15.02.2020, 10:02 #14
Ja tam jestem zadowolony, że idę na Toolu tez byłem może dlatego, że nie żyję z 500+. Pozdrawiam i DO ROBOTY!!! To będzie Was stać
Pokaż odpowiedzi (1)
Dawid z Lombardu [195.191.***.***] dodano: 15.02.2020, 10:33 #16
To było jakieś 30 lat temu. Zacny hałas. Mocny przekaz. Bunt. Bez kompromisów. Fikanie bez ograniczeń. Dziś reaktywacja i pierwsza pula dla blientów citibanku...

Spierdalać!!!

Latem w Lublinie zagra Wormrot. Tam się teraz dzieje.
Pokaż odpowiedzi (1)
Robson [5.173.***.***] dodano: 15.02.2020, 12:03 #18
Za taki rzęch, bym 30 zyla nie zapłacił. Won z v-szywymi prorokami.
The_Cure dodano: 15.02.2020, 12:53 #19
Zawsze można nie kupić biletu zamiast narzekać.
GoodWhity [37.248.***.***] dodano: 15.02.2020, 12:55 #20
Każdemu według potrzeb! A my akurat więcej potrzebujemy! Walczymy o to by name świecie było lepiej... nam lepiej. Ot taka komunistyczna ideologia.
damrok [87.101.***.***] dodano: 15.02.2020, 14:32 #21
no faktycznie fest doyebaly konikom , ale jak nie wiadomo o co łazi to łazi głównie o $$$$$$$
damrok [87.101.***.***] dodano: 15.02.2020, 14:35 #22
test wolnosci słowa
Iwona [73.176.***.***] dodano: 15.02.2020, 15:39 #23
Nie prawda ze bilety najtansze w Usa to 190 dolarow....
Sama kupulam za 120...plus oplaty ticketmastera 150....
Widzialam bilety w Wisconsin za 65
Diz [89.71.***.***] dodano: 15.02.2020, 17:07 #24
Antykorporacjoniści, antykonsumpcjoniści, hipokryci! Zawsze gardziłem tym zespołem i od początku chodziło o tę ich hipokryzje. Inna sprawa, że ten ich rap mnie zupełnie nie rusza.
Rage Against RATM [178.43.***.***] dodano: 15.02.2020, 17:22 #25
Co za bzdury!! Wciskają kit że ceny wygórowane żeby walczyć z konikami albo że niby na jakies cele charytatywne przeznacza część kasy. Żenada. Najwyraźniej live nation i ticketmaster mają monopol na sprzedaż biletów i windują ceny w kosmos. Powinno się zakazać działalności tym organizacjom.
Ciupas [89.174.***.***] dodano: 15.02.2020, 17:31 #26
Szkoda że nie Audioslave
Pokaż odpowiedzi (2)
PIK [156.17.***.***] dodano: 16.02.2020, 08:32 #29
Wyglądają jak ciapaci, bo są?! cha cha
Pokaż odpowiedzi (1)
Grzegorz [5.173.***.***] dodano: 16.02.2020, 08:37 #31
Ludzie, zacznijcie bojkotować koncerty gdzie cena za bilet jest z kosmosu. Jest mnóstwo innych zespołów które grają naprawdę dobrą muzykę a bilet jest sporo tańszy. Może w ten sposób coś zmienimy.
PIK [156.17.***.***] dodano: 16.02.2020, 08:38 #32
Komuna, lewicowa antysystemowość, neomarxizm jak zwykle się cenią i nie są dla każdego cha cha. A Ich miejsce jest na Kubie, w Korei Północnej albo w Chinach, ale na to trzeba mieć jaja i być facetem a nie sługusem demagogii, dwulicowości oraz sierpa i młota/towarzysza Che. Zresztą tam by długo nie pograli i nie pożyli, bo by im tamtejsze władze dały łomot za odchylenie trockistowskie, podskakiwanie i podżeganie do buntu.
Joe Strummer 67 [89.64.***.***] dodano: 16.02.2020, 16:50 #33
https://przesluchaniemalchosa.wordpress.com/2020/02/11/rage-against-the-money/
Atheist [176.221.***.***] dodano: 16.02.2020, 18:35 #34
To do roboty szmaciarze i zacznijcie zarabiać, RATM mają całkowitą rację windując ceny biletów. Przynajmniej dzięki temu nie będzie "lewizny"przed koncertem zespołu i cwaniaczków którym się "należy bo tak". Ja nie miałem nawet przez ułamek sekundy wątpliwości przed zakupem i mam bilety dla siebie i rodziny ... tak kosztowało mnie to dużo ale o to w tym wszystkim chodzi. Za legendę, za genialną historię, za wspomnienia, za możliwość zobaczenia na żywo tej kapeli jestem gotowy zapłacić i zapłaciłem. A jak się wam darmozjady nie podoba to smutki i żale do kurdupla z Nowogrodzkiej, może wam koncert zasponsoruje ... :D
Pokaż odpowiedzi (2)
Kumaty [192.168.***.***] dodano: 18.02.2020, 08:16 #37
A w przerwach miedzy piosenkami czerwone gwiazdy, wyzysk Trumpa i zycie w jednosci ze wszystkimi. Takze tymi milionami, ktorych nie stac na taki koncert. Tacy ideowcy pouczajacy wszystkich jak maja zyc powinni zagrac na Kazimierzu w jakiejs ciasnej uliczce za 10 zl od biletu.
zajcew [95.160.***.***] dodano: 11.03.2020, 16:36 #38
Co na to Che by powiedział? Zdezelowane gwiazdy rocka. Obwieszają się jeszcze tymi gwiazdkami w swoich posiadłościach ?