terazmuzyka.pl
Koncerty 516V  
rf | 11 marca 2019
0

Red Hot Chili Peppers: Jak obejrzeć na żywo koncert pod Piramidami?

Już za kilka dni odbędzie się historyczny koncert Red Hot Chili Peppers pod Piramidami w Egipcie. Obejrzyj go na żywo.

15 marca 2019 roku zespół Red Hot Chili Peppers wystąpi pod Piramidami w Egipcie. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, dlatego będzie transmitowane na żywo w wysokiej jakości FullHD.

Jak obejrzeć na żywo koncert Red Hot Chili Peppers pod piramidami? Trzeba wejść na kanał YouTube poniżej. W piątek, o godzinie 20.00 czasu polskiego rozpocznie się na nim transmisja na żywo koncertu w Egipcie.

Tak Flea mówi o zbliżającym się koncercie:

Moje serce bije radością na myśl o koncercie w Egipcie. Jestem niezmiernie wdzięczny, że czegoś takiego doświadczę. Zawsze fascynował mnie Egipt i ta część świata, nie mogę się doczekać koncertu.

Na początku tego roku w wywiadzie dla radia SiriusXM perkusista RHCP potwierdził, że zespół rozpoczął prace nad nowym albumem. Chad Smith powiedział:

Zaczęliśmy pracować nad płytą, co w naszym przypadku oznacza, że zebraliśmy się w jednym pomieszczeniu i zaczęliśmy hałasować, zestawiając ze sobą dźwięki. A potem nadeszły pożary. Dom, w którym pracowaliśmy nie ucierpiał, nie spłonął, ale przez pewien czas nie mogliśmy do niego wrócić. Musieliśmy więc wstrzymać pracę.

Ostatni album Red Hot Chili Peppers ukazał się w czerwcu 2016 roku pod tytułem „The Getaway”. Płyta dotarła na szczyty list przebojów w wielu krajach, rozchodząc się na świecie w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Promocji albumu towarzyszyła duża trasa koncertowa. W jej ramach grupa dwukrotnie wystąpiła w Polsce – 30 czerwca 2016 zagrała jako jedna z gwiazd Open’er Festival w Gdyni, a 25 lipca 2017 roku wystąpiła w Krakowie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 83V  
0

Fink przyjedzie do Polski na dwa koncerty

mg | fot. Paolo Barretta | 18 marca 2019
Koncerty 333V  
0

Fest Festival ogłasza kolejne gwiazdy

rf | fot. Pixnio | 12 marca 2019
Koncerty 290V  
0

Daria Zawiałow rusza w trasę koncertową [DATY]

mg | fot. Piotr Porębski | 7 marca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group