terazmuzyka.pl
Newsy 1480V  
szy | 19 lipca 2017
0

Red Hot Chili Peppers nie odchodzą na emeryturę. Flea uspokaja fanów

Flea, basista Red Hot Chili Peppers, odniósł się do niedawnych słów perkusisty Chada Smitha, który zasugerował, że już niebawem mogą przejść na koncertową emeryturę. 

Podczas niedawnego wywiadu perkusista Red Hot Chili Peppers, Chad Smith, powiedział, że muzycy w tym wieku powoli rozważają koncertową emeryturę lub przynajmniej ograniczenie występów na żywo. Teraz do tych słów odniósł się basista - Flea

Rammstein wraca do pracy nad nowym albumem

Na samym początku przypomnijmy wypowiedź perkusisty w wywiadzie dla Eddiego Trunka:

Chcę nagrywać płyty, wciąż to uwielbiam, ale koncertowanie... Nie wiem, czy możemy robić to dalej. Trzech z nas ma 54 lata – Anthony, ja i Flea. Josh jest młody, ma 38 czy 39 lat. Nie wiem, czy będziemy w stanie grać tak długie trasy koncertowe, czyli roczne czy półtoraroczne. To dobre pytanie. Podczas następnej trasy promującej płytę możemy mieć przemyślania: „Czy koncertujemy jak dawniej?”. Wiem, że Metallica... James zawsze ustala 50 koncertów w roku i na tym koniec. To maraton, a nie sprint.

Do tych słów odniósł się basista Red Hot Chili Peppers, Flea, w rozmowie z TMZ:

Nie wiem czy wiesz, ale to było takie głupie gadanie. Nigdy nie patrzymy w przyszłość dalej niż nadchodzące tournee. I teraz właśnie jesteśmy w trasie. Dajemy czadu, czujemy tego ducha i pozwalamy by muzyka nami kierowała. 

Szczerze mówiąc - odkąd założyliśmy zespół 35 lat temu, nigdy nie wiedzieliśmy, co będzie dalej. Myślę, że w tym tkwi nasza siła. Po prostu żyjemy chwilą i cieszymy się energią, która nas napędza. 

Red Hot Chili Peppers w Polsce już w przyszłym tygodniu

Grupa Red Hot Chili Peppers w ramach promocji swojego ostatniego studyjnego albumu zatytułowanego „The Getaway”, który ukazał się 17 czerwca ubiegłego roku, ponownie odwiedzi nasz kraj. 25 lipca, czyli już w przyszły wtorek, zagrają na Stadionie Cracovii w Krakowie. Przed formacją zaprezentuje się to electropopowy duet Knower z Los Angeles.

Kilka dni temu organizator koncertu podał dokładną rozpiskę czasową. Prezentuje się ona następująco:

  • 16:30 – EARLY ENTRANCE
  • 17:00 – WEJŚCIE
  • 19:00 - KNOWER
  • 20:30 – RED HOT CHILI PEPPERS

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 209V  
0

Will Carroll (Death Angel) informuje o stanie swojego zdrowia

rf | fot. Stefan Bollmann | 3 kwietnia 2020
Newsy 169V  
2

Alestorm opublikowali teledysk zapowiadający nowy album [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 2 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group