terazmuzyka.pl
Newsy 1566V  
rf | 12 września 2018
1

Red Hot Chili Peppers rozpoczynają pracę nad nowym albumem

Wokalista Red Hot Chili Peppers, Anthony Kiedis, wyjawił, że lada dzień grupa zabierze się za tworzenie utworów na nowy album.

Zespół Red Hot Chili Peppers powoli kończy urlop i przymierza się do nagrania kolejnego albumu studyjnego. Prace nad następcą „The Getaway” mają ruszyć już lada dzień.

Flea kupił niezwykły dom za 4 miliony dolarów

Anthony Kiedis zjawił się na New York Fashion Week, gdzie udzielił wywiadu dziennikarzowi „New York Post”. Wokalista Red Hot Chili Peppers wyjawił, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni grupa przystąpi do komponowania materiału na nowy studyjny album. Nie wiadomo jeszcze, kiedy płyta się ukaże, lecz istnieje duża szansa, że będzie to w 2019 roku. Ostatni album Red Hot Chili Peppers ukazał się w czerwcu 2016 roku pod tytułem „The Getaway”. Płyta dotarła na szczyty list przebojów w wielu krajach, rozchodząc się na świecie w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Promocji albumu towarzyszyła duża trasa koncertowa. W jej ramach grupa dwukrotnie wystąpiła w Polsce – 30 czerwca 2016 zagrała jako jedna z gwiazd Open’er Festival w Gdyni, a 25 lipca 2017 roku wystąpiła w Krakowie.

Tymczasem już w listopadzie do sprzedaży trafi autobiografia basisty Red Hot Chili Peppers, zatytułowana „Acid For Children”. W zapowiedzi, na stronie wydawcy, możemy przeczytać:

Kultowy basista i współzałożyciel nieśmiertelnej grupy Red Hot Chili Peppers w końcu opowie o swoim fascynującym życiu pełnym wzlotów, jak i upadków, czyli takim którego można się spodziewać po „ulicznym szczurze” z Los Angeles, który stał się znaną na całym świecie gwiazdą rocka.

Nie zabraknie więc w autobiografii Michaela Balzary'ego tematów trudnych. Będzie o doświadczeniach z twardymi narkotykami czy o szczegółach trudnej przyjaźni i współpracy z Anthonym Kiedisem.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
AntekD7 [188.147.***.***] dodano: 13.09.2018, 15:06 #1
Wow extra
Zobacz także
Newsy 208V  
0

Novika zaprezentowała teledysk do utworu „Emotika” [WIDEO]

mg | fot. Eliza Krakowka | 16 kwietnia 2019
Newsy 2646V  
4

Paul Raymond (UFO) nie żyje

rf | 13 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group