terazmuzyka.pl
Pitbulek 1446V  
mg | 19 sierpnia 2019
1

Richie Faulkner (Judas Priest) ocenił sceniczny powrót K.K. Downinga

K.K. Downing zagrał niedawno na Bloodstock Open Air – był to jego sceniczny powrót po niemalże dekadzie. Jego występ ocenił Richie Faulkner, czyli następca w składzie Judas Priest.

11 sierpnia podczas Bloodstock Open Air pojawili się Ross „The Boss” Friedman oraz K.K. Downing. Dla tego drugiego był to sceniczny powrót po niemalże dekadzie, kiedy to zagrał ostatni koncert z Judas Priest.

O zdanie na temat występu legendarnego gitarzysty zapytany został Richie Faulkner, obecny członek Judas Priest, który był następcą K.K. Downinga. Pytanie zadał mu jeden z fanów na Twitterze – oto jego odpowiedź:

Tak [widziałem ten występ] i uważam, że wyglądał i brzmiał świetnie. Dobrze ponownie zobaczyć go w miejscu, do którego przynależy, czyli na scenie.

Wpis w oryginale:

Jeszcze przed koncertem K.K. Downing przyznał, że cieszy się na sceniczny powrót:

Jestem zachwycony i naprawdę nie mogę się doczekać, żeby wraz Rossem przywitać naszych fanów ze sceny. Dla mnie, jak wiadomo, będzie to powrót po zdecydowanie zbyt długiej nieobecności, dlatego mam nadzieję zobaczyć sporo znajomych twarzy podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Prawdziwy metalowiec dla prawdziwych metalowców podczas najlepszego metalowego festiwalu w Wielkiej Brytanii.

Na Bloodstock Open Air 2019, który odbył się między 8 a 11 sierpnia, zagrali między innymi: Sabaton, Anthrax, Scorpions, Dimmu Borgir, Anthrax, Cradle of Filth, Children of Bodom czy Parkway Drive.

K.K. Downing rozstał się z Judas Priest w 2011 roku i przez pewien czas przestał pojawiać się mediach. Obecnie chętnie udziela wywiadów, w których komentuje obecne poczynania swojego byłego zespołu – często jest niezwykle krytyczny. Mimo takiej sytuacji, był mocno zdziwiony, gdy grupa nie poprosiła go o zastąpienie chorego Glenna Tiptona.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Krystian [2.125.***.***] dodano: 20.08.2019, 00:12 #1
Byłem na tym koncercie i fajnie było go zobaczyć na żywo Mrugnięcie A tak na marginesie Dimmu Borgir odwołał koncert, więc nie wiem skąd informacja że wystąpił na scenie. Ja go tam nie widziałem. Batushka zastąpiła ten zespół.
Zobacz także
Pitbulek 56V  
0

Edyta Bartosiewicz zaskoczyła fryzurą w stylu Ramones [FOTO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 4 sierpnia 2020
Pitbulek 984V  
4

Van Halen nie wróci na scenę? Wolfgang Van Halen zabrał głos

mg | fot. GHOSTRIDER2112 | 20 lipca 2020
Pitbulek 780V  
0

Brian Johnson (AC/DC) wspomina, jak ukradł płytę Boba Dylana

rf | fot. Weatherman90 | 17 czerwca 2020
Pitbulek 2159V  
2

Geezer Butler (Black Sabbath) wspomina najgorsze doświadczenie z narkotykami

rf | fot. Warner Bros. Records | 15 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group