terazmuzyka.pl
Koncerty 197V  
mg | 7 maja 2020
0

Richie Kotzen w Polsce. Podano nową datę koncertu

Richie Kotzen przełożył trasę koncertową po Europie, co oznacza, że polski koncert nie odbędzie się we wcześniej podanym terminie.

Premiera albumu „50 for 50” oraz urodziny Richiego Kotzena odbyły się już 3 lutego tego roku, a kilka miesięcy później muzyk miał ruszyć w jubileuszową trasę. W Polsce artysta miał zagrać 5 września, a koncert miał odbyć się w warszawskim teatrze Palladium.

Tak się jednak nie stanie, ponieważ Kotzen – w związku z pandemią koronawirusa – przeniósł cała europejską trasę: 

W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 oraz na mocy decyzji służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zdrowie publiczne w Polsce i Europie, cała trasa Richiego Kotzena została przeniesiona na wiosnę przyszłego roku. Polski koncert muzyka w ramach jubileuszowej trasy, promującej album ,,50 for 50’’ miał się odbyć 5 września 2020 roku w warszawskim teatrze „Palladium”.  Nowy termin występu ustalony został na 3 kwietnia 2021 roku. Lokalizacja koncertu oraz ceny biletów pozostają bez zmian.

- możemy przeczytać na stronie Knock Out Productions.

Richie to już legenda gitarowego świata. Artysta wszechstronny, czujący się równie dobrze w rocku, hard rocku, bluesie, funky i soulu oraz fusion. Wciąż gra solowe koncerty i nagrywa solowe płyty, chociaż występuje także ze znakomitym supertrio The Winery Dogs, w którym gra u boku Billa Sheehana Mike’a Portnoya.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group