terazmuzyka.pl
Film / serial 312V  
rf | 8 listopada 2018
0

„Rick And Morty” najbardziej krwawym serialem. Szokujące statystyki

Popularny serial animowany, jakim jest „Rick And Morty” okazał się najbardziej krwawym spośród dostępnych w platformach streamingowych. Liczby mówią same za siebie.

Raport przygotowany przez „BuzzBingo” dowodzi, że kreskówka „Rick And Morty” należy do najkrwawszych, jakie można obejrzeć w streamingu. Statystyki są dość oszałamiające.

Twórca „Rick And Morty” stworzy nowy serial

Przedstawiciele „BuzzBingo” policzyli, że średnio w jednym odcinku ginie 26,1 osoby. W ciągu trzech sezonów, na które złożyło się 31 odcinków w serialu „Rick And Morty” zginęło 808 postaci. Drugie miejsce w tym makabrycznym rankingu zajął „Westworld” z notą 25,9 śmierci na odcinek, a trzecie „The Walking Dead” z notą 23,2.

Rick And Morty” liczy sobie dopiero trzy sezony, ale ma szansę jeszcze bardziej podciągnąć swój wynik. Twórcy serialu, Dan Harmon i Justin Roiland, poinformowali, iż podpisali nową umowę, która obejmowała będzie aż 70 nowych odcinków! Oznacza to nie tylko, że powstanie tak wyczekiwany czwarty sezon serialu, ale będzie ich znacznie więcej. Na razie nie wiadomo, kiedy wyemitowane zostaną kolejne odcinki, twórcy ostrzegają jednak, że nie będą się spieszyć.

Tymczasem wytwórnia Sub Pop wypuściła podwójną płytę winylową ze ścieżką dźwiękową do serialu. Znalazła się na niej muzyka, którą można usłyszeć w odcinkach, autorstwa Eyana Eldera, oraz kilka innych kompozycji utrzymanych w klimacie serialu.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

Keanu Reeves opowiada, jak został wygwizdany przez fanów metalu

rf | fot. Marybel Le Pape | 19 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group