terazmuzyka.pl
Film / serial 492V  
rf | 16 maja 2019
0

„Rick And Morty” zapowiadają czwarty sezon serialu [WIDEO]

Jeszcze w tym roku ukaże się czwarty sezon niezwykle popularnego serialu „Rick And Morty”.

Twórcy serialu „Rick And Morty” podpisali umowę na czwarty sezon niezwykle popularnego serialu animowanego. Właśnie pojawiła się zapowiedź nowego sezonu. Będzie miał swoją premierę w listopadzie 2019 roku.

Serial „Rick And Morty” zadebiutował w 2013 roku i do tej pory doczekał się trzech sezonów, liczących łącznie 31 odcinków. W zeszłym roku twórcy serialu, Dan Harmon i Justin Roiland, poinformowali, iż podpisali nową umowę, która obejmowała będzie aż 70 nowych odcinków! Oznacza to nie tylko, że powstanie tak oczekiwany 4. sezon serialu, ale będzie ich znacznie więcej.

Serial okazał się prawdziwym hitem – bił kolejne rekordy popularności oraz zdobywał uznane krytyków. Charakterystyczny ciężki i absurdalny humor okazał się strzałem w dziesiątkę, a dziwne przygody ekscentrycznego naukowca i jego wnuka śledziły miliony osób na całym świecie.

W przygotowanym przez „BuzzBingo” raporcie możemy przeczytać, że „Rick And Morty” należy do najkrwawszych, jakie można obejrzeć w streamingu. Przedstawiciele „BuzzBingo” policzyli, że średnio w jednym odcinku ginie 26,1 osoby. W ciągu trzech sezonów, na które złożyło się 31 odcinków w serialu „Rick And Morty” zginęło 808 postaci. Drugie miejsce w tym makabrycznym rankingu zajął „Westworld” z notą 25,9 śmierci na odcinek, a trzecie „The Walking Dead” z notą 23,2.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group