terazmuzyka.pl
Film / serial 223V  
mg | 26 maja 2020
0

„Rick i Morty 4”. Finałowy odcinek 4. sezonu na oficjalnym teaserze [WIDEO]

Zbliżamy się do wielkiego końca 4. sezonu animowanego serialu „Rick i Morty”. Jesteście ciekawi, co przyniesie nam finałowy epizod? Mamy jego zapowiedź!

Finałowy odcinek 4. sezonu serialu „Rick i Morty” będzie miał swoją premierę już 31 maja. Został zatytułowany „Star Mort: Rickturn of the Jerri”, co jest oczywistym nawiązaniem do jednego z filmów z serii „Gwiezdne Wojny”.

Ale co przyniesie nam dziesiąty epizod? Tego do końca nie wiemy, ale na kilka pytań powinien odpowiedzieć Wam opublikowany właśnie teaser:

4. sezon animowanego serialu, który jest prawdziwym telewizyjnym przebojem na całym świecie, powrócił w listopadzie 2019 roku po dłuższej przerwie. Twórcy zapewniali kilka miesięcy temu, że przygotowali aż 70 nowych odcinków. Jeśli tendencja, że każdy sezon to dziesięć epizodów zostanie utrzymana, powinniśmy otrzymać jeszcze sześć pełnych serii „Ricka i Morty’ego”.

Serial „Rick i Morty” zadebiutował w 2013 roku i do tej pory doczekał się trzech sezonów, liczących łącznie 31 odcinków. W zeszłym roku twórcy serialu, Dan Harmon i Justin Roiland, poinformowali, iż podpisali nową umowę, która obejmowała będzie aż 70 nowych odcinków! Oznacza to nie tylko, że powstanie tak oczekiwany 4. sezon serialu, ale będzie ich znacznie więcej.

Serial okazał się prawdziwym hitem – bił kolejne rekordy popularności oraz zdobywał uznane krytyków. Charakterystyczny ciężki i absurdalny humor okazał się strzałem w dziesiątkę, a dziwne przygody ekscentrycznego naukowca i jego wnuka śledziły miliony osób na całym świecie.

W przygotowanym przez „BuzzBingo” raporcie możemy przeczytać, że „Rick i Morty” należy do najkrwawszych, jakie można obejrzeć w streamingu. Przedstawiciele „BuzzBingo” policzyli, że średnio w jednym odcinku ginie 26,1 osoby. W ciągu trzech sezonów, na które złożyło się 31 odcinków w serialu „Rick i Morty” zginęło 808 postaci. Drugie miejsce w tym makabrycznym rankingu zajął „Westworld” z notą 25,9 śmierci na odcinek, a trzecie „The Walking Dead” z notą 23,2.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Jared Leto wystąpi w nowej części filmu „Tron”

rf | fot. Nicolas Genin | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group