terazmuzyka.pl
Film / serial 424V  
rf | 7 października 2019
1

„Rick i Morty 4” w oficjalnym zwiastunie [WIDEO]

Poznaliśmy zwiastun czwartego sezonu serialu „Rick i Morty”. Znamy także datę premiery sezonu.

Adult Swim udostępnił zwiastun czwartego sezonu niezwykle popularnej kreskówki, jaką jest „Rick i Morty”. Nowe odcinki przygód dwóch bohaterów zostaną opublikowane już 10 listopada.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

Serial „Rick i Morty” zadebiutował w 2013 roku i do tej pory doczekał się trzech sezonów, liczących łącznie 31 odcinków. W zeszłym roku twórcy serialu, Dan Harmon i Justin Roiland, poinformowali, iż podpisali nową umowę, która obejmowała będzie aż 70 nowych odcinków! Oznacza to nie tylko, że powstanie tak oczekiwany 4. sezon serialu, ale będzie ich znacznie więcej.

Serial okazał się prawdziwym hitem – bił kolejne rekordy popularności oraz zdobywał uznane krytyków. Charakterystyczny ciężki i absurdalny humor okazał się strzałem w dziesiątkę, a dziwne przygody ekscentrycznego naukowca i jego wnuka śledziły miliony osób na całym świecie.

W przygotowanym przez „BuzzBingo” raporcie możemy przeczytać, że „Rick i Morty” należy do najkrwawszych, jakie można obejrzeć w streamingu. Przedstawiciele „BuzzBingo” policzyli, że średnio w jednym odcinku ginie 26,1 osoby. W ciągu trzech sezonów, na które złożyło się 31 odcinków w serialu „Rick i Morty” zginęło 808 postaci. Drugie miejsce w tym makabrycznym rankingu zajął „Westworld” z notą 25,9 śmierci na odcinek, a trzecie „The Walking Dead” z notą 23,2.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
TV Series [83.26.***.***] dodano: 07.10.2019, 20:07 #1
ale najwięcej i tak zginęło podczas Second WW.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group