terazmuzyka.pl
Koncerty 634V  
mg | fot. Hajo Muller | 8 czerwca 2020
2

Riverside zdecydował o odwołaniu trasy koncertowej po Polsce [OGŁOSZENIE]

Jakiś czas temu zespół Riverside poinformował, że przeniesie trasę koncertową na czerwiec, ale ta – z powodu pandemii – nie może dojść do skutku. Grupa zdecydowała o całkowitym jej odwołaniu.

Riverside poinformowało, że nie będzie podawało kolejnych, przeniesionych dat koncertów w związku z trasą „I’m Your Private Wasteland 2020”. Ponieważ sytuacja jest niepewna, a plany grupy sprecyzowane, muzycy postanowili całkowicie odwołać tournée po Polsce.

Zbliżają się terminy naszych czerwcowych koncertów w Polsce, i jak się zapewne domyślacie... nie będziemy mogli dla Was w tych terminach wystąpić. Niestety nie pokonaliśmy jeszcze wirusa, a odmrażanie gospodarki w naszym kraju wciąż nie pozwala na koncerty w klubach na 2000 osób.

- napisał zespół. I dalej:

Zapytacie się więc pewnie na kiedy kolejny raz przekładamy koncerty, i czy będzie to jesień 2020, czy też wiosna 2021? I tutaj z przykrością chcielibysmy Was poinformować, że polska trasa „I’m Your Private Wasteland” już się niestety nie odbędzie. Nie mamy żadnej gwarancji, że jesienią 2020 wszystko wróci do normy, a wiosna 2021 to już zdecydowanie nowy rozdział w naszej karierze i nowe plany płytowe.

Wpis w oryginale znajdziecie poniżej:

Przypomnijmy, że na początku lutego do Riverside dołączył Maciej Meller, który nie był oficjalnym członkiem zespołu, ale współpracował z nią przez ostatnie trzy lata. Po trasie koncertowej zespół miał wejść do studia nagraniowego, ale najprawdopodobniej – w tych okolicznościach – muzycy skupią się na przygotowaniu nowego materiału już w najbliższym czasie.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
piotr [78.11.***.***] dodano: 08.06.2020, 11:21 #1
Słuszna decyzja, choć wyjścia nie było. Szkoda. Osobiście uważam, że koncerty w Hiszpanii pod koniec lutego były chyba bardziej niebezpieczne dla Hiszpanów niż te w czerwcu dla nas.
Pioter [94.254.***.***] dodano: 16.06.2020, 06:01 #2
Tyle co oni koncertów natrzepali w tamtym roku to i tak przegięcie moim zdaniem, te ostatnie po Polsce to już maszynowo leciały, nie miałem satysfakcji, teraz mają czas dla rodzin a nowy materiał może podbuduje ich reputację w moich oczach...
Zobacz także
Koncerty 363V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 676V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group