terazmuzyka.pl
Pitbulek 2519V  
rf | 30 maja 2019
17

Rob Halford brutalnie potraktował telefon fana na koncercie Judas Priest [WIDEO]

Wokalista Judas Priest nie patyczkuje się z fanami, który nagrywają koncert telefonem.

Artyści, którzy nie chcą, żeby ich fani nagrywali koncerty, mają na to różne sposoby. Jedni uprzejmie proszą (Riverside), inni zakazują (A Perfect Circle), inni zamykają telefony fanów w futerałach (Jack White), jeszcze inni przerywają koncert (Bob Dylan). Wokalista Judas Priest ma inną metodę.

Judas Priest zapowiada jubileuszową trasę

Podczas koncertu Judas Priest w Illinois Rob Halford po prostu podszedł do fana, który nagrywał pod sceną i wykopał mu telefon w powietrze. Możecie to obejrzeć na poniższym filmie.

W tym roku miała się odbyć wspólna trasa Judas Priest i Ozzy’ego Osbourne’a, jednak kontuzja, jakiej uległ Ozzy zmusiła go do odwołania wszystkich zaplanowanych na ten rok koncertów. Artysta powróci jednak na scenę na początku 2020 roku.

Przełożona trasa Judas Priest i Ozzy’ego Osbourne’a wystartuje 31 stycznia 2020 roku w Nottingham i potrwa do 16 marca, kiedy to dotrze do Szwajcarii. Wcześniej artyści odwiedzą między innymi Niemcy, Austrię, Czechy i Hiszpanię. Koncertu w Polsce nie przewidziano.

Komentarze (17)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ptasiek [46.149.***.***] dodano: 30.05.2019, 15:09 #1
I bardzo dobrze Uśmiech Niektórzy przez cały koncert patrzą TYLKO na ekrany telefonów, nawet na chwilę nie odrywając od nich wzroku. Co się dzieje z ludźmi ?
marcinu [195.191.***.***] dodano: 30.05.2019, 16:07 #2
Popieram, telefony i księża na księżyc. Dosyć tego filmowania i robienia zdjęć na każdym kroku. Odlać się w krzakach nie można bo samozwańczy paparazzi muszą to utrwalić.
kris [89.229.***.***] dodano: 30.05.2019, 16:49 #3
pieknie!
stop filming, start dancing! Uśmiech
Mark [194.33.***.***] dodano: 30.05.2019, 17:30 #4
Moim zdaniem było to chamskie.
Skoro nie było zakazu filmowania to gość mógł nagrać sobie jeden czy dwa kawałki.
Szkoda że nie trafił kogoś tym buciorem w głowe wtedy by się nie wypłacił z odszkodowania. Poza tym zniszczył czyjąś własność. A co z tym który nagrał całe zajście, jemu to wolno było nagrywać?
Pokaż odpowiedzi (2)
Czupur [46.134.***.***] dodano: 30.05.2019, 17:30 #7
On zwielokrotnił wartość tego telefonu
Antypopisek45 [83.26.***.***] dodano: 30.05.2019, 18:03 #8
powinien teraz odkupić ten telefon, gdyby to zrobił przeciętny kowalski to by od razu musiał przeprosić i zwrócić pieniądze, ale oczywiście dożyliśmy czasów gdzie "artyści" i "gwiazdy" są ponad prawem, żenada.
Pokaż odpowiedzi (2)
virwus [195.234.***.***] dodano: 30.05.2019, 18:28 #11
A gość obok po lewej dalej nagrywa Uśmiech
felo [37.248.***.***] dodano: 31.05.2019, 10:24 #12
muzycy to taki sam towar jak mydło czy bułka czy rower. Nie ma tu żadnej filozofii ani wyższych idei. Płacę i konsumuję jak chcę. Płacę za to żeby sprawiali mi przyjemność , radość czy co tam jeszcze... Jeśli wolę cały czas patrzeć na nich przez komórkę to mój problem...
Pokaż odpowiedzi (2)
koszmarnick [46.134.***.***] dodano: 02.06.2019, 08:57 #15
I dobrze, na komcert w filharmonii też wziąłbyś telefon i nagrywał ?
Dio [85.117.***.***] dodano: 08.06.2019, 22:54 #16
Jestem fanem Priest, ale to jest przegięcie. Skoro nie chcą żeby filmować koncerty to niech zrobią zakaz tak jak np Misfits. Wtedy jest sprawa czysta i nikt nie ma do nikogo pretensji. Każdy ma inne poczucie wartości pamiątkowej. Jednemu wystarczą wspomnienia inny chce sobie nagrać kilka piosenek. Jeśli nie było zakazu filmowania to zachowania Roba nie można usprawiedliwić.
Adhd [37.47.***.***] dodano: 20.06.2019, 22:46 #17
Zgadzam się w zupełności . W lutym byłem na koncercie SLASHa w Łodzi. Udało mi się stanąć dość blisko, ale przez cały koncert stał przede mną chłopak niższy ode mnie o głowę, więc siłą rzeczy jego ręce, były na wysokości mojej twarzy. Jedna piosenka nagrał oki...
Druga.... No kurrrr.....
Przy trzeciej zareagowałem już nie będę wdawał się w szczegóły.
Po jaką cholerę Ci ludzie przychodzą na koncert?! Odpala YT mają to samo też patrzą w ekran :/