terazmuzyka.pl
Pitbulek 3577V  
rf | 8 czerwca 2019
34

Rob Halford: Ktoś heteroseksualny nie może stać na czele Judas Priest

Wokalista Judas Priest nie ma wątpliwości, że jest jedyną osobą, która powinna stać na czele tego zespołu.

Rob Halford śpiewa w Judas Priest przez większość kariery zespołu, ale przez pewien czas wokalistą grupy był Tim „Ripper” Owens, który nagrał z nim płyty „Jugulator” i „Demolition”. Halford jednak nie ma złudzeń odnośnie tego, kto jest właściwym wokalistą Judasów.

Stephen King został zaatakowany przez byłego wokalistę Judas Priest

W wywiadzie dla „Edmonton Journal” Rob Halford powiedział:

Heteroseksualny mężczyzna nie mógłby wykonywać mojej pracy. Freddie Mercury twierdził, że to nieistotne, ale gdyby Freddie nie był gejem, Queen byłby zupełnie innym zespołem. Jeśli mam być brutalnie szczery, to „Jugulator” i „Demolition” cierpiały na tym, że nie było mnie w zespole, podobnie jak Iron Maiden cierpiał po odejściu Bruce’a Dickinsona, a Van Halen po odejściu Davida Lee Rotha. Heteroseksualny mężczyzna nie powinien śpiewać w Judas Priest. Nigdy tego wcześniej nie mówiłem. Przykro mi, ale taka jest prawda.

Tim „Ripper” Owens zdążył już odpowiedzieć na komentarz Halforda:

Rob potrafi być zabawny. Uważam, że zrobiłem dobrą robotę w Judas Priest, a jestem hetero. Ale to zabawny komentarz. Musiał zostać wyjęty z kontekstu.

Judas Priest ma w najbliższym czasie zaplanowane dużo koncertów. Grupa zmuszona była przełożyć trasę z Ozzym Osbourne’em po Europie z powodu choroby Ozzy’ego. Koncerty odbędą się na początku 2020 roku.

Komentarze (34)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Vampirro dodano: 08.06.2019, 08:54 #1
Biedny Al Atkins...
Nick [213.146.***.***] dodano: 08.06.2019, 09:26 #2
A teraz wyobraźmy sobie jaka byłaby afera, dym i protesty oburzenia, gdyby któryś z wokalistów powiedział, ze w jego zespole nie może śpiewać gej tylko hetero.
TransRebel [93.176.***.***] dodano: 08.06.2019, 09:57 #3
Zgadzam się z Robem,wystarczy posłuchać płyty Halforda-Resurrection,była to odpowiedź i zarazem powrót Roba.Ta płyta zjadała Jugulator i Demolition na śniadanie.
Pokaż odpowiedzi (3)
Hel [178.43.***.***] dodano: 08.06.2019, 10:28 #7
Co za głupi tekst! Halford chyba doznaje starczej demencji. Najpierw kopie telefon fana i bredzi że jest bogiem metalu a teraz to. Biedny stary człowiek.
Tomek [89.64.***.***] dodano: 08.06.2019, 11:56 #8
Cholerny homofob!
Pokaż odpowiedzi (1)
Ksiadz Judasz [46.134.***.***] dodano: 08.06.2019, 12:02 #10
Ripper tez jest gejem
Roman [83.20.***.***] dodano: 08.06.2019, 12:09 #11
To Bruce Dickinson i David Lee Roth też są homo? Tak wynika z jego wypowiedzi.
Pokaż odpowiedzi (2)
Anna Zofia Paleta [91.223.***.***] dodano: 08.06.2019, 12:20 #14
Elton John w Priestach!!!
Pokaż odpowiedzi (1)
Diz [89.71.***.***] dodano: 08.06.2019, 12:21 #16
Nie wiem po co przywołał przykład Dickinsona, który jest przecież hetero. Robowi wali na dekiel na stara lata, co tu dużo gadać, ale jak się ma tak świetny wokal wiele można wybaczyć. Rob uważaj na upały, pij dużo wody i nie pieprz już głupot.
Pokaż odpowiedzi (3)
Roman [83.20.***.***] dodano: 08.06.2019, 15:59 #20
Do tej pory nie mogę się otrząsnąć. Bruce Dickinson jest gejem. Rob Halford się wygadał.
Mantas [31.42.***.***] dodano: 08.06.2019, 16:48 #21
Straszne upały. Ludzie głupoty gadają przy takiej temperaturze.... Uwielbiam Priest i Roba, ale czasem lepiej jakby Robuś skupił się na śpiewaniu i nie dorównywał poziomem wypowiedzi do K.K. Downinga i przestał atakować innych...
Pokaż odpowiedzi (1)
Potas [87.205.***.***] dodano: 08.06.2019, 17:33 #23
Mamy trzy możliwości albo wypowiedź rzeczywiście wyciągnięta z kontekstu albo Halford od zawsze był idiotą albo może chorować na starość na głowę (co też potwierdza jego zachowanie z tel. komórkowym), w końcu jest blisko siedemdziesiątki. Nie słuchałem jego solowych wypocin ale taki Jugulator bronił się jak dla mnie i to dosyć dobrze, Demolition już nie koniecznie. Fakt Halford ciut lepszy wokalnie od Tima ale tylko za młodu bo możliwości tego drugiego jak dla mnie teraz przewyższają np. skalą głosu ale mniejsza. Więc jakby pomyśleć logicznie (co chyba jest bez sensu bo wypowiedź Halforda na poziomie IQ 75) to by wynikało że stosunki analne wpływają pozytywnie na kondycję strun głosowych tudzież pewność siebie na scenie. No to lekarze i psychologowie mogą mieć nie lada wyzwanie w badaniach naukowych, nie żeby psychiatrzy ci od razu przepisaliby silne psychotropy.
Pokaż odpowiedzi (1)
I [91.205.***.***] dodano: 09.06.2019, 09:49 #25
Halford miał mój szacunek, właśnie za to, że robił swoje i nie bredził o prefrencjach seksualnych. Właśnie go stracił. W dzisiejszych czasach odwagą jest być chrześcijaninem i się do tego przyznać. Ozzy, kończy koncerty słowami : ,,Niech Bóg was błogosławi,, i nie tylko za to kocham ,,sukinsyna,,.
P.S. Lee Roth i Dickinson to geje, jak sugeruje Roberta ?
Gibi [37.47.***.***] dodano: 09.06.2019, 10:23 #26
Ja już o tym typie pisałem wielokrotnie, nawet mnie czasem tu blokują...
Wertes [188.146.***.***] dodano: 09.06.2019, 13:04 #27
Sorry to czy jest homo czy nie to mnie średnio interesowało, ale gość zaczyna tak bredzic że nagle zaczęło mi to przeszkadzać
Co [155.133.***.***] dodano: 09.06.2019, 14:08 #28
Ale Freddie nie był gejem, tylko był bi.
A "gejowe zachowanie" nie oznacza, że jest się homo... =_=
Co [155.133.***.***] dodano: 09.06.2019, 14:11 #29
Ale Freddie nie był gejem, tylko był bi.
A "gejowe zachowanie" nie oznacza że jest się homo. =_=
adam z pokoju 208 [193.59.***.***] dodano: 09.06.2019, 20:18 #30
Halford gejem... dla mnie nowość... niestety ;(