terazmuzyka.pl
Newsy 3128V  
rf | 31 maja 2019
22

Rob Halford tłumaczy, dlaczego wykopał fanowi telefon z rąk

Podczas niedawnego koncertu Judas Priest wokalista wykopał fanowi telefon z rąk. Teraz tłumaczy dlaczego tak postąpił.

Podczas koncertu Judas Priest w Stanach Zjednoczonych Rob Halford podszedł do krawędzi sceny i wykopał jednemu z fanów telefon. Całe to zajście możecie obejrzeć pod poniższym linkiem.

Rob Halford wykopuje fanowi telefon [WIDEO]

Dlaczego tak postąpił? Czy chodziło o to, że fan nagrywał koncert? Rob Halford wydał oświadczenie, w którym wytłumaczył swoje postępowanie:

Kochamy naszych fanów i mogą nas filmować i oglądać cały koncert na ekranie telefonu, jeśli mają na to ochotę. Jeśli jednak fizycznie interferujesz w występ Bogów Metalu teraz wiesz, co się stanie.

Rob Halford nie uściślił na czym miała polegać ta „fizyczna interferencja” w koncercie.

W tym roku miała się odbyć wspólna trasa Judas Priest i Ozzy’ego Osbourne’a, jednak kontuzja, jakiej uległ Ozzy zmusiła go do odwołania wszystkich zaplanowanych na ten rok koncertów. Artysta powróci jednak na scenę na początku 2020 roku.

Przełożona trasa Judas Priest i Ozzy’ego Osbourne’a wystartuje 31 stycznia 2020 roku w Nottingham i potrwa do 16 marca, kiedy to dotrze do Szwajcarii. Wcześniej artyści odwiedzą między innymi Niemcy, Austrię, Czechy i Hiszpanię. Koncertu w Polsce nie przewidziano.

Komentarze (22)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gibi [94.254.***.***] dodano: 31.05.2019, 10:45 #1
Pedałowi już odp...rdala na stare lata!!!
Pokaż odpowiedzi (7)
Judas Passe [83.26.***.***] dodano: 31.05.2019, 10:50 #9
chyba Bogów sztuczności, agresji i głupoty, jak ja nie lubię tego typa, straszna primadonna się z niego zrobiła, z całego tego zespołu w sumie.
Pokaż odpowiedzi (3)
Diz [89.71.***.***] dodano: 31.05.2019, 11:24 #13
Rob się może trochę za bardzo wkurzył. Musi mieć na uwadze, że dzisiaj sporo jest durnej dzieciarni na widowni, mającej w d... muzykę, skoncentrowanej na swoich smartfonach, których bardziej interesuje nagrany kawałek koncertu na telefonie niż przeżycie z koncertu. Gimbaza do potęgi n-tej, ale takie mamy czasy i tacy płacą by zobaczyć żywą legendę. Koleś miał włączoną lampę co oślepiało Halforda, w dalszej części filmiku gitarzysta (nie wiem kto tam obecnie z nimi gra) pokazuje o co chodziło.
Jaszczur [83.26.***.***] dodano: 31.05.2019, 14:27 #14
I BARDZO DOBRZE.WSZYSTKICH JUŻ POSRAŁO Z TYMI TELEFONAMI!!!! PRZEŻYJCIE COŚ,BO ZDECHNIECIE PRZED TELEFONAMI.
Wkurzony [78.11.***.***] dodano: 31.05.2019, 15:32 #15
Trochę szacunku !!!!!
Mark [194.33.***.***] dodano: 31.05.2019, 15:33 #16
Kuźwa ""interferujesz" co za wyszukany język.
Chłop zabłysną jak ta lampa w telefonie.
rataj [5.173.***.***] dodano: 31.05.2019, 22:53 #17
Ja proponuję wydzielanie stref dla miłośników amatorskich filmów. Jak chcą to niech sobie kręcą, ale niech nie przeszkadzają ludziom, którzy przyszli na koncert w innym celu niż nagrywanie wideo. Mnie te telefony w górze niesamowicie wk...ją.
Varg [31.2.***.***] dodano: 01.06.2019, 09:19 #18
Bogów metalu? Łysemu się coś pomyliło, przecież to nie był koncert Iron Maiden xD
Hel [178.43.***.***] dodano: 01.06.2019, 13:38 #19
Autor niech lepiej najpierw sprawdzi co to znaczy 'interferencja'. Co za gamonie i ignoranci!! Halfordowi chodzi po prostu o ingerencję.
kks [77.65.***.***] dodano: 01.06.2019, 20:04 #20
clickbait :( nic nie wytłumaczył przecież
psss [5.173.***.***] dodano: 05.06.2019, 19:58 #21
Nie wykopał tylko wykopnął jak już.
Cat [88.156.***.***] dodano: 07.06.2019, 02:39 #22
no i członka się dowiedziałem..