terazmuzyka.pl
Newsy 1322V  
rf | 17 marca 2020
3

Rob Halford wymienia najtrudniejsze piosenki Judas Priest do śpiewania na żywo

Śpiewanie niektórych piosenek sprawia wokaliście Judas Priest trudność.

Rob Halford przyznał, że niektóre piosenki wykonywane na żywo są dla niego problematyczne. Wokalista Judas Priest w wywiadzie dla brytyjskiego „Metal Hammera” został zapytany, które utwory są najtrudniejsze śpiewania na żywo.

Judas Priest pracuje nad nową płytą

Odparł:

Zwykle są to ballady. W metalowych numerach mogę krzyczeć, czuję się w nich pewnie. Ale piosenki takie jak „Beyond The Realms of Death”, „Angel” i „Diamonds and Rust” należą do najtrudniejszych.

Im stajesz się starszy, utwory wymagające dużego napięcia, stają się trudniejsze.

W tym roku Judas Priest będzie świętował 50-lecie. Grupa wystąpi między innymi w Polsce na Mystic Festival, który odbędzie się w dniach 10-11 czerwca.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Pumpciuś [89.74.***.***] dodano: 17.03.2020, 17:55 #1
To tak jak u gitarzystów. Dajcie mu klasyka a okaże się czy umie grać. I jest w tym racja. Elektryczna robi dużo hałasu i już samo brzmienie daje efekt a na klasyku trzeba rzeczywiście umieć przebierać palcami. Wiem coś o tym bo sam prawie nie umiem grać i na klasyku jest tragedia a jak kilka razy miałem w ręce elektryczną podłączoną do wzmacniacza to laicy którzy to słyszeli stwierdzili że jestem niezły co oczywiście powodowało polew reszty i mnie samego.
Jack In The Box [217.96.***.***] dodano: 17.03.2020, 18:58 #2
z pewnością najtrudniejszym utworem do śpiewania jest breaking the law, bo trzeba aż z promptera przy tej piosence korzystać.
I [91.205.***.***] dodano: 17.03.2020, 20:41 #3
Mogę wymienić najłatwiejszy do śpiewania album Judas,ów, to ,,British Steel,, , dlaczego najłatwiejszy ? Bo wszystkie refreny, i nie tylko znało się na pamięć. Mama kiedyś stwierdziła, ,, Śpiewasz to co w radiu było...,, . Ktoś to pamięta, Judas był na co dzień w Polskim Radiu ! Było było , lata 80-te...Łezka się zakręciła w oku...
Zobacz także
Newsy 959V  
Newsy 276V  
2

Tony Iommi (Black Sabbath) ma mnóstwo zajęć w czasie kwarantanny

rf | fot. Adam Bielawski | 8 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group