terazmuzyka.pl
Pitbulek 3633V  
mg | 21 czerwca 2018
1

Robbie Williams tłumaczy się z wulgarnego gestu podczas ceremonii otwarcia Mundialu

Mistrzostwa świata w piłce nożnej trwają w najlepsze, ale jeszcze raz musimy wrócić do ubiegłotygodniowej ceremonii otwarcia, podczas której doszło do sporego skandalu z udziałem Robbiego Williamsa.

Przypomnijmy – brytyjski wokalista pod koniec swojego występu, podczas wykonywania utworu „Rock DJ”, pokazał środkowy palec do kamery. Ponieważ chwilę przed tym wybrykiem zmienił tekst utworu, sugerując ostrą ripostę w stronę hejterów, wielu założyło, że chodzi właśnie o to – muzyk chciał przekazać, że w Rosji zagrał za darmo i wcale nie „sprzedał się Putinowi” jak sugerowały media w Wielkiej Brytanii.

Travis Barker (Blink-182) ponownie w szpitalu

Teoria dotycząca riposty w stronę krytykujących go mediów i fanów miała sens, ale nigdy nie została potwierdzona przez samego zainteresowanego, który nie zabrał głosu w sprawie. Aż do teraz – Robbie Williams był gościem programu telewizyjnego „This Morning”, w którym oczywiście padło pytanie o wydarzenia z ceremonii otwarcia:

W całym zajściu istotnym było, żeby nie wywołać skandalu międzynarodowego. Wiecie co? Jakoś mi się to udało. Byłem pod ogromną presją, nie wiedziałem jak odliczyć pół minuty, więc odliczyłem jedną minutę.

- próbował obrócić swoje zachowanie w żart Williams. Dalej próbował wytłumaczyć, dlaczego w ogóle doszło do takiej sytuacji:

Nie mam do siebie zaufania. Czasem nie wiem, co robię. Moim planem było zaśpiewanie wszystkiego jak należy i nie przewrócenie się. W 99% się udało. Mam pustkę w głowie. Pojawiła się jakaś blokada między moim ciałem a rozumem. Po 5 minutach zapytałem sam siebie, czy faktycznie to zrobiłem.

- podsumował.

Dość pokrętne wyjaśnienie Robbiego Williamsa pewnie większości osób nie przekonuje, a co dokładnie muzyk chciał zamanifestować? Niewykluczone, że nigdy się nie dowiemy. Jego zachowanie podczas występu zostało mocno skrytykowane, niektóre stacje telewizyjne przepraszały nawet swoich widzów.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Tamika [195.205.***.***] dodano: 26.06.2018, 13:15 #1
dziwny typek, nigdy jakoś za nim nie przepadałem :/
Zobacz także
Pitbulek 461V  
6

Lucien Greaves (The Satanic Temple) totalnie zjechał Justina Biebera

rf | fot. Sebastian Vital | 17 września 2019
Pitbulek 496V  
4

Thom Yorke (Radiohead) został zaproszony do „Tańca z gwiazdami”

rf | fot. ღ ℂℏ℟ḯʂ ღ | 12 września 2019
Pitbulek 880V  
2

Rob Zombie zaatakował kobietę na koncercie [WIDEO]

rf | fot. Eric Thirteen | 16 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group