terazmuzyka.pl
Koncerty 426V  
mg | 9 sierpnia 2018
0

Rock In Summer już w przyszłym tygodniu

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona reaktywowanej po kilku latach imprezy Rock In Summer. Gwiazdami wydarzenia są Nothing But Thieves i Cigarettes After Sex.

Po trzyletniej przerwie letni festiwal wraca do Parku Sowińskiego. Tegoroczna edycja odbędzie się 15 sierpnia. Na Rock In Summer 2018 zagrają: Nothing But Thieves, Cigarettes After Sex, BØRNS, Welshly Arms i Sonbird. W sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie wejściówki na to wydarzenie.

Sonbird zagra koncert w Stodole

Nothing But Thieves to brytyjski zespół, który na fali popularności wyprzedał wszystkie dotychczasowe koncerty w naszym kraju. Dotychczasowe występy formacji przyniosły im renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Zostali ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie, m.in. w Warszawie i Krakowie. Fanów zdobyli przebojami „Wake Up Call, „Trip Switch” czy „Graveyard Whisteling”, a w ubiegłym roku powrócili z nową, długo oczekiwaną płytą „Broken Machine”.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychać echa Cocteau TwinsRed House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku.

Plakat promujący tegoroczne Rock In Summer:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 362V  
3

Katarzyna Nosowska zapowiada wyjątkową trasę. Zupełna zmiana formuły?

rf | fot. Marlena Bielińska/Kayax | 18 kwietnia 2019
Koncerty 223V  
1

Kortez podsumował trasę koncertową filmem [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 17 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group