terazmuzyka.pl
Film / serial 507V  
mg | 5 kwietnia 2019
0

„Rocketman”, filmowa biografia Eltona Johna, na kolejnym trailerze [WIDEO]

W sieci pojawiła się kolejna już zapowiedź oczekiwanego przez wielu filmu „Rocketman” opowiadającego o drodze na muzyczny szczyt Eltona Johna.

Poznaliśmy kolejny oficjalny zwiastun filmu „Rocketman”. Filmowa biografia Eltona Johna trafi do kin 31 maja 2019 roku.

„Rocketman” został ocenzurowany? Reżyser zabrał głos

Reżyserem „Rocketmana” jest Dexter Fletcher, który objął reżyserię „Bohemian Rhapsody” po tym, jak z planu zwolniony został Bryan Singer. Autorem scenariusza jest natomiast Lee Hall, a produkcją zajmują się: Matthew Vaughn, David Furnish oraz sam John. W rolę Eltona wcielił się Taron Egerton. Film śledzić będzie drogę Eltona od skromnych początków aż po szczyt sławy.

Poniżej możecie obejrzeć opublikowany właśnie zwiastun:

Elton John wyruszył w pożegnalną trasę koncertową, która ma potrwać trzy lata i objąć ponad 300 koncertów na całym świecie. Trasa, pod szyldem Farewell Yellow Brick Road, zakończy się więc w 2021 roku i obejmie Amerykę Północną, Europę, Azję, Amerykę Południową, a także Australię i Oceanię. W ramach tej trasy artysta zagra również w naszym kraju. 4 maja 2019 roku Elton John wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.

Elton John nazywa się Reginald Kenneth Dwight rozpoczął karierę albumem „Empty Sky” w 1969 roku. Artysta w ciągu swojej kariery sprzedał ponad 300 milionów płyt na całym świecie. John zdobył m.in. sześć nagród Grammy, cztery Brit Awards czy Oscara. W 1994 roku został oficjalnie wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group