terazmuzyka.pl
Film / serial 249V  
mg | 4 czerwca 2019
0

„Rocketman”. Zobacz dwa nowe fragmenty filmu! [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Rocketmana”, który zadebiutuje w polskich kinach już 7 czerwca. Sprawdź opublikowane właśnie fragmenty filmu!

Mało który artysta budzi takie emocje! Sir Elton John – jeden z największych współcześnie żyjących muzyków, absolutna światowa megagwiazda, twórca niezliczonych przebojów, ale także skandalista, prowokator i pyszałek. Utalentowany chłopak, który zachłysnął się sławą i uwierzył we własną boskość. Przez lata borykał się z uzależnieniami – od narkotyków, alkoholu, sławy, seksu.

„Rocketman” ocenzurowany w Rosji

Filmowa biografia Eltona Johna (Taron Egerton) nie ukrywa tych tematów, nie jest lukrowanym obrazkiem pop gwiazdy. Nic z tych rzeczy. „Rocketman” to mocne, prowokacyjne kino, które pokazuje rzeczywistość bez litości. 

W sieci pojawiły się właśnie dwa krótkie fragmenty filmu „Rocketman”, na których możemy posłuchać utworów „Saturday Night” oraz „Crocodile Rock”:

„Rocketman” jest biografią Eltona Johna, skupiającą się na jego drodze ku sławie. Reżyserem „Rocketmana” jest Dexter Fletcher, który objął reżyserię „Bohemian Rhapsody” po tym, jak z planu zwolniony został Bryan Singer. Autorem scenariusza jest natomiast Lee Hall, a produkcją zajmują się: Matthew Vaughn, David Furnish oraz sam John. W rolę Eltona wcielił się Taron Egerton.

Tymczasem w czerwcowym numerze „Teraz Rocka”, który jest w sprzedaży od kilku dni, znajdziecie obszerną relację z pożegnalnego koncertu Eltona Johna w krakowskiej Tauron Arenie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group