terazmuzyka.pl
Film / serial 948V  
rf | fot. Paramount Pictures | 5 stycznia 2019
0

„Rocketman”. Zobacz kadry z filmowej biografii Eltona Johna [FOTO]

31 maja 2019 roku na ekrany kin trafi filmowa biografia Eltona Johna, zatytułowana „Rocketman”. Poznaliśmy kilka nowych kadrów.

Film „Rocketman” w reżyserii Dextera Fletchera z Taronem Egertonem w roli głównej trafi do kin w maju 2019 roku. Autorem scenariusza jest natomiast Lee Hall, a produkcją zajmują się: Matthew Vaughn, David Furnish oraz sam John. Znamy już oficjalny zwiastun filmu, a teraz możemy poznać jeszcze kilka zdjęć.

„Rocketman”: zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

Firma Paramount Pictures udostępniła kilka kadrów z filmu. Jeden z nich przedstawia Eltona Johna podczas koncertu na stadionie Dodgersów, kolejny w studiu, a jeszcze jeden w prywatnym odrzutowcu u szczytu sławy.

Elton John właśnie wyruszył w pożegnalną trasę koncertową, która ma potrwać trzy lata i objąć ponad 300 koncertów na całym świecie. Trasa, pod szyldem Farewell Yellow Brick Road, zakończy się więc w 2021 roku i obejmie Amerykę Północną, Europę, Azję, Amerykę Południową, a także Australię i Oceanię. W ramach tej trasy artysta zagra również w naszym kraju. 4 maja 2019 roku Elton John wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.

Elton John nazywa się Reginald Kenneth Dwight rozpoczął karierę albumem „Empty Sky” w 1969 roku. Artysta w ciągu swojej kariery sprzedał ponad 300 milionów płyt na całym świecie. John zdobył m.in. sześć nagród Grammy, cztery Brit Awards czy Oscara. W 1994 roku został oficjalnie wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
8

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group