terazmuzyka.pl
Film / serial 643V  
mg | 25 marca 2019
0

„Rocketman” został ocenzurowany? Reżyser zabrał głos

Nie tak dawno pojawiły się informacje, że filmowa biografia Eltona Johna została ocenzurowana. Na temat tych pogłosek postanowił wypowiedzieć się reżyser filmu, Dexter Fletcher.

Nieoficjalnie mówiło się, że wytwórnia, której miało zależeć na obniżeniu progu wiekowego „Rocketmana” wymogła na twórcach wycięcie jednej ze scen – chodziło o scenę seksu, podczas której miało być widać dwóch nagich aktorów: Tarona Egertona (wciela się w postać Eltona Johna) i Richarda Maddena. Wywołało to sporą falę krytyki, ponieważ obawiano się, że film zostanie zbyt złagodzony i nie do końca odda prawdę o życiu muzyka.

Alice Cooper nakręci film oparty na własnym życiu?

Teraz do sprawy odniósł się reżyser produkcji, czyli Dexter Fletcher, który na Twitterze napisał:

Widzę bardzo dużo spekulacji na temat „Rocketmana”! To dobrze! Jest on jednak nieukończony, więc są to jedynie plotki. To od początku miała być produkcja „bez zahamowań”, muzyczna fantazja, w którą zarówno twórcy, jak i wytwórnia Paramouth wierzą i którą wpierają.

Nieoficjalnie mówi się, że początkowo wytwórnia faktycznie chciała ocenzurować kilka scen, ale najprawdopodobniej pogodziła się z tym, że „Rocketman” otrzyma kategorię „R”, czyli tylko dla dorosłych widzów.

Dexter Fletcher objął reżyserię „Rocketmana” po tym, jak z planu zwolniony został Bryan Singer. Autorem scenariusza jest natomiast Lee Hall, a produkcją zajmują się: Matthew Vaughn, David Furnish oraz sam John. Film śledzić będzie drogę Eltona od skromnych początków aż po szczyt sławy.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun filmu.

Elton John właśnie wyruszył w pożegnalną trasę koncertową, która ma potrwać trzy lata i objąć ponad 300 koncertów na całym świecie. Trasa, pod szyldem Farewell Yellow Brick Road, zakończy się więc w 2021 roku i obejmie Amerykę Północną, Europę, Azję, Amerykę Południową, a także Australię i Oceanię. W ramach tej trasy artysta zagra również w naszym kraju. 4 maja 2019 roku Elton John wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
3

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group