terazmuzyka.pl
Pitbulek 867V  
rf | fot. Ed Vill | 12 listopada 2018
11

Axl Rose, Neil Young i inni atakują Donalda Trumpa w sprawie pożarów w Kalifornii

Axl Rose, Neil Young, Sebastian Bach i Tommy Lee to tylko kilku rockmanów, którzy zaatakowali Donalda Trumpa po jego kontrowersyjnej wypowiedzi w sprawie pożarów w Kalifornii.

W Kalifornii szaleją pożary lasów, które zagrażają tamtejszym okolicom. Szczególnie groźna jest sytuacja w Malibu, gdzie mieszka wiele sławnych gwiazd. Swoje domy stracili już Fred Durst i Neil Young. Zagrożone są też domy Adama Jonesa z Tool i Flea z Red Hot Chili Peppers.

W kalifornijskich pożarach spłonął dom Freda Dursta

W obliczu tej dramatycznej sytuacji prezydent Donald Trump opublikował kontrowersyjnego tweeta, w którym winą za taką sytuację obarczył zarządy lasów:

Jedynym powodem tych ogromnych, śmiertelnych i kosztownych pożarów lasów w Kalifornii jest słabe zarządzanie lasami. Każdego roku przeznaczane są miliardy dolarów. Tyle ludzi zginęło przez nieefektowne zarządzanie. Jeśli natychmiast nie znajdzie się rozwiązanie, ucięte zostaną federalne fundusze.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Axl Rose napisał:

Hmm... Właściwie to brak środków federalnych jest „przyczyną” rzekomego złego zarządzania lasami. Tylko obłąkana i kompletnie żałosna osoba może tak poprzekręcać fakty i wykorzystać tragedię, by próbować na tym coś ugrać politycznie.

Tommy Lee nie patyczkował się:

Jak możesz być tak nieczuły ty pieprzony idioto?

Sebastian Bach skomentował kolejną wiadomość, w której Trump napisał o liczbie ofiar, podsumowując „niech Bóg ma ich w swojej opiece”:

Jesteś najbardziej bezużyteczną istotą ludzką, która kiedykolwiek chodziła po ziemi. Z wyjątkiem tych bezużytecznych idiotów, którzy na ciebie zagłosowali.

Działania i wypowiedzi prezydenta USA skomentował także Neil Young:

Wyobraźcie sobie przywódcę, którzy podważa naukę. Wyobraźcie sobie przywódcę, któremu bardziej zależy na własnej, wygodnej opinii niż na ludziach, którym przewodzi. Wyobraźcie sobie przywódcę, który nie nadaje się do tej roli.

Pożary w Kalifornii pochłonęły ponad 100 tysięcy akrów ziemi i zmusiły do ewakuacji tysiące mieszkańców. Zginęły w nich co najmniej 23 osoby.

Komentarze (11)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gerland30 [83.22.***.***] dodano: 12.11.2018, 13:13 #1
stare głupie dinozaury,co oni mogą wiedzieć o polityce? ,całe życie śpiewali o piciu, prochach i dziewczynach a teraz będą politykować,niech lepiej zejdą ze sceny bo samych siebie z młodszych czasów nigdy już nie przebiją,nara!!! rock is dead.
bbfan [213.146.***.***] dodano: 12.11.2018, 22:15 #2
Trump ma rację, a wy zlewaciali gwiazdorzy możecie sobie pisać i tyle wam zostaje...
Pokaż odpowiedzi (8)
Rockman [77.253.***.***] dodano: 13.11.2018, 10:08 #11
Nie od dzisiaj wiadomo, iż Trump to pierwszej wody idiota.
Rock not death.
Siemka
Komentarze (11 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Pitbulek 570V  
Pitbulek 322V  
0

Meat Loaf spadł ze sceny i złamał obojczyk [WIDEO]

rf | fot. christopher simon | 7 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group