terazmuzyka.pl
Newsy 375V  
WIESŁAW KRÓLIKOWSKI | 19 sierpnia 2003
0

Rockowy Motor-Speed

CETI, TSA i Proletaryat na Motor-Speed 2003, zakończeniu sezonu motocyklowego.

Motor-Speed 2003, największa w Polsce impreza motocyklowa odbędzie się w Warszawie, przy ul. Puławskiej 101 (Hala Warszawianki), w dniach 5-7 września. To uroczyste i pełne przeróżnych atrakcji zakończenie sezonu przygotowane przez Europejską Agencję Reklamową. Jeden z punktów programu to koncerty rockowe, odbywajace się każdego dnia, według zasady: gwiazda plus kilka supportów. Zagrają CETI, TSA i Proletaryat.

Co do innych atrakcji: nie zabraknie przejazdu ulicami Warszawy, pokazów kaskaderskich, wystawy motocykli i skuterów, giełdy części nowych i używanych, konkursów zręcznosciowych, wyborów miss, symulacji skoków na linie, strzelnicy i wielkiego grillowania. Datujący się od kilkudziesieciu lat związek muzyki rockowej z jednośladami, przypieczętowany niezapomnianym filmem Easy Rider, będzie w tym czasie bardzo mocno zaznaczony.

Dlaczego zdecydowaliśmy się wystąpić? Warunki, które nam zaproponowano, finansowe i organizacyjne, bardzo nam się spodobały. A poza tym jest to koncert w stolicy, a my akurat planowaliśmy zorganizować w Warszawie koncert i ta oferta jakby nam spadła z nieba – powiedział nam Grzegorz Kupczyk, frontman CETI. Miałem kiedyś motorower Komar. Bardzo też interesowałem się motocyklami. O mało co nie kupiłem BMW, z demobilu... Moja ulubiona marka – nie bę oryginalny - to Harley. Natomiast jest mi żal, że w Polsce już nie produkuje się takiego wspaniałego motocykla, jakim był stary Junak.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 347V  
1

Toto zapowiada zakończenie działalności

rf | 17 października 2019
Newsy 660V  
4

Kirk Hammett (Metallica) zagrał z UFO [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 16 października 2019
Newsy 327V  
0

Lars Ulrich (Metallica) dołączył do Mumford & Sons [WIDEO]

rf | fot. creepin Death | 15 października 2019
Newsy 2593V  
2

Fani chcą uratować zasłużony klub muzyczny. Trwa zbiórka pieniędzy!

mg | fot. Paulina Grzybowska | 14 października 2019
Newsy 871V  
Newsy 1363V  
6

Eddie Van Halen walczy z nowotworem

rf | 14 października 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group