terazmuzyka.pl
Pitbulek 4286V  
mg | 20 kwietnia 2020
37

Roger Waters ostro zareagował na pytanie o powrót do Pink Floyd

Roger Waters ponownie w Pink Floyd? Wielu fanów tej legendarnej formacji bardzo by tego chciało, ale to raczej – szczególnie patrząc na ostatnią wypowiedź muzyka – nigdy się nie wydarzy.

Choć na powrót Watersa do Pink Floyd nie ma co liczyć, raz na jakiś czas dziennikarze lub fani zapytają muzyka o taką ewentualność.

W wywiadzie dla „Rolling Stones” artysta zapytany został, czy w obecnych czasach kryzysu i izolacji społecznej nie chciałby sprawić radości fanom i ponownie zagrać ze swoim byłym zespołem. Oto odpowiedź Rogera Watersa:

Nie, to nie byłoby nic przyjemnego! To byłaby je**na tragedia! Oczywiście, jeśli jesteś fanem Pink Floyd z tamtych czasów, to na pewno masz inne zdanie. Ale ja to przeżyłem. To było moje życie.

- powiedział poruszany artysta i kontynuował:

Zostałem okrzyknięty jako ktoś zły, nieważne przez kogo – mogę z tym żyć, niech tak będzie. Ale czy chciałbym stracić swoją wolność i założyć te łańcuchy? Nie ma k***a takiej możliwości!

Wydaje się, że w temacie ewentualnego powrotu Rogera Watersa do Pink Floyd wszystko zostało powiedziane. Artysta skupia się obecnie na solowej twórczości i angażuje w liczne akcje społeczne na całym świecie – przede wszystkim przeciwko Izraelowi.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (37)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
I [91.205.***.***] dodano: 20.04.2020, 10:37 #1
The Beatles bez Lennona, nie ! Ale Pink Floyd bez Watersa już tak !
Pokaż odpowiedzi (3)
andy [78.11.***.***] dodano: 20.04.2020, 11:16 #5
Luuudzie! To się nigdy nie wydarzy. Odpuśćcie w końcu. Waters nie wróci do PF, Gabriel do Genesis a Fish do Marillion. I DOBRZE. Amen
Pokaż odpowiedzi (3)
qwerty [103.16.***.***] dodano: 20.04.2020, 12:14 #9
Czyli Gilmour i Mason mogą odetchnąć z ulgą.
floyd44 [77.115.***.***] dodano: 20.04.2020, 13:48 #10
Było,minęło... Dziękujmy że było,że ta wspaniała twórczość cieszy nas i inspiruje.Teraz Waters jest bardziej politykierem niż muzykiem.Krytyka Izraela to nie jedyny jego kierunek.Czepia się też nas,Polski.
Jak żałośnie często kończą gwiazdy z naszych lat... W "Autobiografii" jest to świetnie opisane.
Pokaż odpowiedzi (2)
Wiesiek [5.173.***.***] dodano: 20.04.2020, 16:32 #13
Na ostatnim koncercie duzo było akcentów politycznych co mnie osobiscie sie nie podobało . Za to muzyka i klimat Ping Floyd pozostał. Gilmour tez ma swoje koncerty i tez znakomite. Po co wiec te pytania o Ping Floyd.
Pokaż odpowiedzi (2)
Allstars [188.147.***.***] dodano: 20.04.2020, 16:37 #16
Gdyby nawet Waters był zainteresowany Pink Floyd, to znając życie Gilmour by się nie zgodził, bo nie mógłby nagrywać już takich wypocin jak Division Bell
Pokaż odpowiedzi (3)
Scooter [89.74.***.***] dodano: 20.04.2020, 17:58 #20
Dobry z niego artysta, ale pod deklem coś nawaliło.
PS. Nie wiedziałem, że zna takie polskie wyrazy.
Darek [89.230.***.***] dodano: 20.04.2020, 18:31 #21
Gdyby nie Gilmour to do dzisiaj grali by beznadziejną psyhodelię, a z Gilmourem grali mistrzostwo świata.
Pokaż odpowiedzi (3)
Orel [37.248.***.***] dodano: 20.04.2020, 20:24 #25
Jest zły bo jest przeciwko Izraelowi.
Pokaż odpowiedzi (1)
Ats [46.148.***.***] dodano: 20.04.2020, 20:43 #27
Na koncertach w których grę Pigs najczęściej wyswietla podobizny Trumpa tek że spektrum krytyki jest dość szerokie.
Pokaż odpowiedzi (1)
Maszyn [85.255.***.***] dodano: 21.04.2020, 07:24 #29
it was a false indifference, the indifference of a rock on which the summit cannot be climbed; Unfortunately, we discover it only halfway, when it is impossible to get down amen
Maszyn [85.255.***.***] dodano: 21.04.2020, 07:26 #30
it was a false indifference, the indifference of a rock on which the summit cannot be climbed; Unfortunately, we discover it only halfway, when it is impossible to get down AMEN
Fan PF [83.25.***.***] dodano: 21.04.2020, 12:24 #31
Wiesiu, nie ma takiej formacji jak Ping Floyd
puuuq [185.25.***.***] dodano: 21.04.2020, 12:41 #32
Po co Waters miałby wracać do P F w sytuacji gdy zespołu nie ma ?
Nowego materiału ani Waters ani tym bardziej Gilmour już nigdy nie zaprezentują , ten drugi uruchomił wszystkie znajomości by utrzymać jako taki poziom na tych dwóch płytach bez Watersa bo o tej ostatniej
to lepiej milczeć , sam Waters niech też lepiej zajmie się wypoczynkiem na emeryturze a nie udawaniem ,że jeszcze umie zaśpiewać na scenie
Pokaż odpowiedzi (4)
Sdriab [188.146.***.***] dodano: 21.04.2020, 13:06 #37
Po co nam to, mamy swojego Zenka i wystarczy. Tylko PiS.