terazmuzyka.pl
Film / serial 1064V  
mg | 20 września 2018
1

„Rojst”. Pierwszy odcinek serialu do obejrzenia za darmo [WIDEO]

Już od dziś na YouTube można oglądać pierwszy odcinek jednego z najgłośniejszych seriali kryminalnych tego roku – „Rojst”. Za proukcję odpowiedzialny jest Showmax.

„Rojst” to trzymająca w napięciu historia dwóch dziennikarzy, którzy za wszelką cenę dążą do odkrycia prawdy brutalnego morderstwa i samobójstwa nastolatków. W rolach głównych Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Daj się wciągnąć w polskie bagno lat 80. i jego mroczną historię...

Serial miał swoja premierę na platformie Showmax, natomiast kolejne jego odcinki były szeroko komentowane i wysoko oceniane. Właśnie do sieci trafił pierwszy epizod, który można obejrzeć zupełnie za darmo:

Tajemnica Wanycza warunkuje akcję tej opowieści. Jest to związane z jego młodością. Historia ta potwierdza fakt, że po pierwsze nasze dzieciństwo, nasza młodość jest piekielnie ważna dla nas, po drugie tworzy nas, a po trzecie, że jej się nie zapomina

– mówi Andrzej Seweryn, wcielający się w rolę Wanycza, dziennikarza Kuriera Wieczornego.

„Rojst” składa się z sześciu odcinków, z których ostatni swoją premierę miał 14 września. Wcześniej w sieci zaprezentowano 11-minutowy prolog, który również warto obejrzeć przed rozpoczęciem przygody z serią:

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Robert Jastrzębski dodano: 20.09.2018, 21:10 #1
Seria składa się z 5 odcinków a nie 6 :p
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group