terazmuzyka.pl
Film / serial 1639V  
rf | 3 września 2019
3

Ronnie Wood (The Rolling Stones) szczerze opowie o walce z uzależnieniem i rakiem

W październiku premierę będzie miał film dokumentalny o gitarzyście The Rolling Stones. Ma szczerze opowiadać o życiowych zakrętach Ronniego Wooda.

Film „Somebody Up There Likes Me” ma opowiadać historię Ronniego Wooda – gitarzysty The Rolling Stones, a wcześniej także The Faces. Dokument będzie miał premierę 12 października na londyńskim festiwalu filmowym. Jak zapewniają twórcy film ma być „brutalnie szczery” i szczegółowo opowiadać o walce gitarzysty z uzależnieniem od narkotyków, o jego zmaganiach z chorobą nowotworową, a także o jego zamiłowaniu do malowania.

Reżyser Mike Figgis mówi:

Połączenie eklektycznych zainteresowań muzycznych i zamiłowania do malarstwa wydawało się obiecującym startem. Zaczęliśmy więc rozmawiać i w tych rozmowach poruszyliśmy przeróżne tematy. Pozostali Stonesi dorzucili interesujące historie, które trafiły do tego filmu.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy film trafi do dystrybucji.

The Rolling Stones zakończyli właśnie amerykańską część trasy koncertowej No Filter. Trasa początkowo miała trwać od kwietnia do czerwca ale została przesunięta o dwa miesiące ze względu na operację zastawki Micka Jaggera. Trasa ta była kontynuacją dwóch europejskich tras, które zespół dał w latach 2017-2018.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Diz [89.71.***.***] dodano: 03.09.2019, 12:22 #1
Ten jeden zespół chciałbym by grał jak najdłużej. Dopóki oni są na scenie, młodzi mają dowód na istnienie rock and rolla. Ponieważ sam w sobie gatunek jest już bardziej martwy od trupa, dobrze, iż ktoś przypomina im o tym, że coś takiego kiedyś istniało. O płytach nie piszę, bo płyty to słucham ja i paru innych dziadków leśnych. Młodzi już raczej nie, ale wciąż chodzą na koncerty. Rolling Stones forever!
FankaRocka [37.248.***.***] dodano: 03.09.2019, 18:12 #2
Witam. Nie zgodzę się, że rock'n'roll całkiem umarł, jak i że młodzi nie słuchają takiej muzyki! Fakt, niestety coraz więcej osób słucha tego co "leci" w najpopularniejszych stacjach radiowych i nie zastanawia się nad muzyką, tekstem utworów, nie poszukuje dawnych brzmień, nie rozumie tej muzyki. Ale mimo wszystko zdarzają się takie osoby i chwała im za to :-) Oni też najczęściej sami mają swoje zespoły, może nie aż tak kultowe i znane ale dobre :-) Rockowa muzyka nigdy nie umrze, jedynie ewoluuje w niezbyt korzystny dla niej sposób Mrugnięcie
Indian [176.11.***.***] dodano: 04.09.2019, 12:43 #3
The black keys, Greta van Fleet, the quaker City Night Hawks, posłuchajcie rock and roll never die
Zobacz także
0

Jared Leto wcieli się w Andy'ego Warhola

rf | fot. Gage Skidmore | 8 sierpnia 2020
2

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
0

Alan Parker, reżyser „The Wall”, nie żyje

rf | fot. Lisa Moran Parker | 2 sierpnia 2020
1

Millie Bobby Brown wystąpi w nowej produkcji Netflixa

rf | fot. Gage Skidmore | 29 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group