terazmuzyka.pl
Newsy 1576V  
rf | 28 marca 2018
0

Ronnie Wood (The Rolling Stones) zaskoczony wynikiem badań

W zeszłym roku Ronnie Wood przeszedł operację usunięcia nowotworu z płuca. W tym roku musiał stawić się na badania kontrolne.

Gitarzysta The Rolling Stones, który w tym roku skończy 71 lat, sam nie krył zdumienia, że badanie kontrolne nie wykazało nawrotu nowotworu.

Nowy Teraz Rock już w sprzedaży

Ronnie Wood w wywiadzie dla „Metro” powiedział:

Paliłem tyle, że to cud, że nie miałem nowotworu w obu płucach. To cud, że te płuca nie eksplodowały.

Nowotwór u Ronniego Wooda został wykryty na początku 2017 roku w bardzo wczesnym stadium. Leczenie sprowadziło się do chirurgicznego usunięcia zmiany i nie wymagało chemioterapii. Ronnie mówi:

Trzeba być silnym i myśleć pozytywnie. Byłem gotów myśleć pozytywnie aż do ostatniego tchu. Miałem świetne życie i byłem gotowy odejść. I tak nie sądziłem, że będzie dane mi żyć tak długo.

Ronnie Wood szybko doszedł do siebie po operacji i jesienią zeszłego roku odbył z The Rolling Stones trasę koncertową po Europie. Wiosną tego roku ruszy w jej kolejną część, która zwieńczona zostanie 8 lipca 2018 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Wszystkie nasze piosenki żyją własnym życiem. Weźmy na przykład „Satisfaction” – za każdym razem, kiedy ją gramy, przyjmuje zupełnie inny kształt. Oznacza to, że musimy stanąć na wysokości zadania i sprawić, by zabrzmiała prawdziwie za każdym razem. Mamy tylko szkielet aranżacji, ale nikt z nas nie wie, co z tego wyjdzie. Musimy być czujni.

The Rolling Stones od czasu powrotu w 2012 roku z okazji 50-lecia działalności regularnie koncertują na całym świecie. Grupa odbyła już dwie trasy koncertowe po Ameryce Północnej, dwie po Europie, a także odwiedziła Azję, Australię i Amerykę Południową. Jednym z przystanków południowoamerykańskiej trasy był darmowy koncert na Kubie, 25 marca 2016 roku, który obejrzało pół miliona osób. Koncert trafił na DVD zatytułowane „Havana Moon”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1052V  
0

Slash: Byłem nastawiony anty do Guns N' Roses

rf | fot. Ed Vill | 22 października 2018
Newsy 736V  
1

Ted Nugent potępia Hall Of Fame i ostro krytykuje za przyjęcie... Patti Smith

rf | fot. Lance Cpl. Danielle Prentice | 21 października 2018
Newsy 545V  
0

Brian May zapowiada niesamowitą książkę w 3D

rf | fot. Maria Sealey | 21 października 2018
Newsy 1343V  
2

T.Love zapowiada wyjątkowy album „T.Cover”

rf | fot. Marcin Żurawicz | 20 października 2018
Newsy 1071V  
Newsy 759V  
0

Edyta Bartosiewicz powraca po kilkuletniej przerwie z nowym teledyskiem [WIDEO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski | 19 października 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group