terazmuzyka.pl
Newsy 834V  
rf | 20 maja 2020
1

Sabaton opublikował klip nakręcony z youtuberem [WIDEO]

Zespół podzielił się nową wersją utworu „The Attack Of the Dead Men” z udziałem rosyjskiego youtubera.

Szwedzki Sabaton nie ustaje w promocji swojego ostatniego albumu, „The Great War”. Zespół opublikował nową, koncertową wersję utworu „The Attack Of The Dead Men” z udziałem Radio Tapok. Utwór został zarejestrowany podczas ostatniego koncertu Sabaton w Moskwie. Klip można obejrzeć poniżej:

Radio Tapok to niezwykle popularny rosyjski youtuber, który zyskał popularność dzięki przeróbkom wielu znanych utworów rockowych i metalowych, między innymi „The Attack Of The Dead Men” z tekstem przetłumaczonym na język rosyjski.

Podczas ostatnich koncertów Sabaton w Moskwie i Sankt Petersburgu, Radio Tapok wystąpił z zespołem na scenie, co zaowocowało prezentowaną właśnie przez zespół wersją koncertową utworu z „The Great War”.

Basista Sabaton, Pär Sundström, komentuje:

To dla nas ogromny zaszczyt współpracować z Radio Tapok. Jest bardzo utalentowanym artystą, a jego cover naszej piosenki „The Attack Of The Dead Men” został tak dobrze przyjęty, że nie zastanawialiśmy się żeby zaprosić go na scenę do wspólnego wykonania tego kawałka.”

Ostatni album Sabaton The Great War” został wydany w 2019 roku.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 21 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Jacek [89.64.***.***] dodano: 23.05.2020, 17:43 #1
Twierdza Osowiec która jest bohaterem tego utworu znajduje się na terenie Polski.Warto zapoznać się z jej historią i dlaczego znalazła się w historii wielkiej wojny !
Zobacz także
Newsy 1949V  
Newsy 689V  
2

Joey Image (Misfits) nie żyje

rf | fot. Zzz1213 | 2 czerwca 2020
Newsy 519V  
4

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group