terazmuzyka.pl
Film / serial 510V  
rf | fot. Joella Marano | 13 lipca 2018
1

Sacha Baron Cohen w swoim stylu odpowiada Sarze Palin i domaga się przeprosin

Nie trzeba było długo czekać na komentarz Sachy Barona Cohena po tym jak został nazwany przez Sarę Palin „podłym”. Oczywiście, zrobił to w swoim stylu.

Sacha Baron Cohen, znany jako twórca takich postaci, jak Ali G, Borat i Bruno, przygotowuje swój nowy satyryczny program „Who Is America?”, w którym wciela się w dziennikarza Billy’ego Wayne’a Ruddicka Jr. Ponownie zastawia sidła na znanych amerykanów, głównie polityków. Ostatnio jego ofiarą padła była gubernator Alaski, Sarah Palin.

Sacha Baron Cohen w ogniu krytyki

Sarah Palin wzięła wraz z córką udział w ustawionym przez Cohena programie, który miał być „rzetelnym programem historycznym”, a okazał się farsą. Na swoim Facebooku napisała:

Tak, zostałam wkręcona. Czujesz się teraz lepiej, Sacha? Dołączyłam do długiej listy amerykańskich osób publicznych, które padły ofiarą podłego, wykorzystującego innych, prezentującego chory „humor” brytyjskiego „komika”.

Palin twierdzi, że Cohen przebrał się za kalekiego weterana wojennego.

Wierzyłam, że będzie to głęboka dyskusja z kimś, kto służył w mundurze, a okazał się to „wywiad” pełen hollywoodzkiego braku szacunku i sarkazmu. Ostatecznie miałam dość, odpięłam mikrofon i wyszłam. Przez komentarze Cohena przemawiał brak szacunku do amerykańskich żołnierzy i klasy średniej.

W odpowiedzi Cohen, jako Billy Wayne Ruddick Jr. odpisał jej na Twitterze:

Nie powiedziałem, że jestem weteranem wojennym. Służyłem, ale w United Parcel, a walczyłem o mój kraj tylko raz – kiedy postrzeliłem Meksykanina, który wszedł na moją posesję. (Podobnie, jak nasz Wielki Prezydent, nie zostałem dopuszczony do służby, gdy wykryto w moich jądrach wyrośl kostną).

Zawsze podziwiałem panią za to, że mówi prawdę o świadectwie urodzin Obamy i położeniu Rosji na mapie, ale mam wrażenie, że dostała pani granatem pierdolca i teraz wykrwawia się FAKE NEWSAMI.

Polowała pani na najbardziej niebezpieczne zwierzęta w kraju, jak wilki i ludzie na zasiłku. Dlaczego teraz poluje pani na porządnego dziennikarza, jak ja? Domagam się przeprosin.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
mario [83.20.***.***] dodano: 19.07.2018, 13:00 #1
I LOVE YOU SASHA
czytam to i padam ze śmiechu ha ha ha ha ha
Zobacz także
1

Keanu Reeves opowiada, jak został wygwizdany przez fanów metalu

rf | fot. Marybel Le Pape | 19 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group