terazmuzyka.pl
Film / serial 438V  
mg | 12 listopada 2018
0

Sade nagrała utwór na potrzeby filmu „Wdowy” [WIDEO]

Najnowszy film Steve'a McQueena zatytułowany „Wdowy” już niedłgo trafi do polskich kin. Utwór, który usłyszymy w ostatniej scenie produkcji, nagrała Sade.

Choć Sade przygotowała utwór na potrzeby filmu „Wdowy”, mając jednocześnie określone zadanie do wykonania, nie wyrzekła się charakterystycznego dla siebie brzmienia. Kompozycja „The Big Unknown” zabrzmi w finałowej scenie filmu Steve'a McQueena i ma na celu wpasowanie się w konkretną sytuację – przeżywania straty i cierpienia.

Czy Sade podołała temu trudnego zadaniu? Możemy się przekonać już teraz:

„Wdowy”, czyli najnowszy dramat reżysera Steve’a McQueena, będą miały swoją premierą 9 listopada. Jest to historia czterech kobiet, których na pozór nic nie łączy, poza jednym elementem – wszystkie mają dług pozostawiony przez byłych mężów uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety muszą więc współpracować i znaleźć sposób, żeby wyjść cało z trudnej sytuacji, w jakiej się znalazły.

W filmie zobaczymy kilka aktorskich znakomitości: Colina FarrellaLiama NeesonaMichelle RodriguezViolę Davis czy Elizabeth Debicki. Za muzykę odpowiedzialny jest Thomas Newman, za scenariusz natomiast Steve McQueen i słynna pisarka Gillian Flynn

48-letni McQueen ma na swoim koncie Oscara za film „Zniewolony. 12 Years a Slave”. Poza nim w swoim dorobki ma takie produkcje jak „Głód” i „Wstyd”. „Wdowy” będą jego pierwszym pełnometrażowym filmem od 2013 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Peter Mayhew („Gwiezdne wojny”) nie żyje

rf | fot. Luigi Novi | 3 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group