terazmuzyka.pl
Newsy 393V  
rf | 23 maja 2020
7

Sammy Hagar ma dość kwarantanny, nie będzie się izolował

Były wokalista Van Halen przyznał, że nie boi się zarazić koronawirusem.

Sammy Hagar przyznał w wywiadzie dla radia KSHE 95, że zbrzydła mu kwarantanna i postanowił przestać zachowywać dystans. Twierdzi, że nie boi się zarażenia koronawirusem.

Liczący sobie 72 lata Hagar powiedział:

Kiedy to się pojawiło i mówili, że ludzie po sześćdziesiątce są w grupie ryzyka trochę się zaniepokoiłem. Ale po trzech tygodniach izolacji zacząłem się nudzić, chociaż trochę mi się podobało. Całe życie pracowałem, albo nagrywałem, albo komponowałem, albo robiłem coś innego. Nagle jednak stwierdziłem, że nie mam co robić. Zacząłem rozmyślać o moim wieku, o tym co się może stać, o możliwości śmierci. I wiesz, do jakiego wniosku doszedłem? Stwierdziłem, że miałem wspaniałe życie. Jeśli to cholerstwo chce mnie zabić, niech mnie zabije. I tak już lepszego życia mieć nie będę. Pogodziłem się z tym. Nie boję się. Nagle przestałem się bać. Stwierdziłem: „To bzdura, ludzie boją się zbliżać do swoich dzieci i rodziców”. Cała ta sytuacja odebrała miłość w rodzinie.

Nienawidzę tego. Nieczęsto używam słowa „nienawiść”, ale nienawidzę tego pieprzonego gówna z koronawirusem. Nie boję się go, nie będę się więcej zamykał. Jeśli chcesz się trzymać ode mnie z daleka, w porządku. Nie mam nic przeciwko. Ale w moim wieku nie czuję wobec tego lęku.

Tylko trzy osoby z kilku tysięcy jakie znam, zaraziły się. Jedną z nich jest 67-latek, który prowadzi bardzo niezdrowe życie. Chorował 10 dni i wyzdrowiał. Jego syn ma dziewięć lat. Chorował cztery dni i jest zdrowy jak ryba. Trzecią osobą jest 30-latek i też nic mu nie jest. Mówi, że to jak okropna grypa. Nie znam nikogo, kto by umarł. Niech każdy robi, co chce. Nikogo do niczego nie namawiam. Ale Sammy Hagar się nie boi.

Sammy Hagar jednak musiał odwołać trasę koncertową z The Circle planowaną na lato.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Samia Lamia [79.191.***.***] dodano: 23.05.2020, 15:49 #1
Sammy hagar jeść, sammy hagar pić, sammy hagar nic nie robić, sammy hagar nie bać się... taki mniej więcej poziom tego pana.
Tomasz Machowski dodano: 23.05.2020, 18:17 #2
Super facet. Zgadzam się z nim w sprawie pseudo wirusa w 100%,.
Denys [217.96.***.***] dodano: 23.05.2020, 18:48 #3
miłość w rodzinie to wy odebraliście promując jakieś wynaturzenia, każdy z każdym, a koronawirus jest prawdziwy, wolę posłuchać ekspertów którzy wiedzą lepiej co w trawie piszczy, zajmują się takimi rzeczami na non stopie, aniżeli jakiś celebrytów z których ktoś zrobił jakieś autorytety w każdej dziedzinie, jeden mówi o polityce, drugi o religii, trzeci o społeczeństwie, czwarty o wirusach, a co oni mogą wiedzieć o tym skoro większość czasu spędzili na scenie pijąc, paląc i mając wszystko gdzieś, grając przy tym beznadziejną muzykę.
Pokaż odpowiedzi (1)
I [91.205.***.***] dodano: 23.05.2020, 19:09 #5
WPolityce.pl śpi, a tu Pan Wojtek z Panem Trzaskowskim mieli okoliczność...
Sprzedam też najnowszy wic : ,,Dlaczego v-ce Warszawy Rabiej, jeszcze nie opowiedział sie po stronie swojego zwierzchnika w ,,wyborach prezydenckich,, ? Zachodzi pozostałych kandydatów od tyłu...,,,
I [91.205.***.***] dodano: 23.05.2020, 19:43 #6
Sammy Hagar chciał opowiedzieć dowcip, ale mu się to nie udało... Jak to się w PRL nazywało ? Cenzura ?
Rudy [109.207.***.***] dodano: 24.05.2020, 10:22 #7
Dzwonię do płokułatuły.
Zobacz także
Newsy 1963V  
Newsy 690V  
2

Joey Image (Misfits) nie żyje

rf | fot. Zzz1213 | 2 czerwca 2020
Newsy 519V  
4

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group