terazmuzyka.pl
Newsy 713V  
szy | 14 lutego 2018
0

Scars on Broadway powróci?

Czy formacja dowodzona przez Darona Malakiana w najbliższej przyszłości powróci na scenę?

Coś zaczęło się ponownie dziać w obozie Scars on Broadway. Na oficjalnym profilu na Facebooku grupy, który nie był aktualizowany od 2014, pojawił się nowy wpis. Czy to zwiastuje powrót zespołu? 

Led Zeppelin z hologramem Johna Bonhama?

Na samym wstępie przypomnijmy: grupa Scars on Broadway powstała w 2003 roku, na której czele od samego początku stoi Daron Malakian, muzyk znany z System of a Down. W pierwszym składzie znalazł się również m.in. basista SOAD, Shavo Odadjian. Szybko jednak zespół się rozpadł. Malakian wznowił działalność projektu w 2006 razem z perkusistą Johnem Dolmayanem. Dwa lata później na rynku ukazał się debiutancki album zatytułowany „Scars on Broadway”, który został zarejestrowany w duecie. Tego samego roku do zespołu dołączył basista Dominic Cifarelli oraz gitarzysta i wokalista Franky Perez. Następnie o Scars on Broadway było słychać coraz mniej - w 2012 Malakian ogłosił, że powstaje druga studyjna płyta, jednak skończyło się tylko na zapowiedziach. 

Po dłuższej nieobecności fanpage Scars on Broadway został reaktywowany, co daje nadzieję fanom, że zespół znowu stanie na scenie. Pojawiła się na nim informacja o tym, że pierwsza płyta jest dostępna w Spotify (i na innych, najpopularniejszych serwisach streamingowych) wraz z dwoma bonusowymi utworami. 

Ponadto na oficjalnej stronie wytwórni Velvet Hammer, w zakładce pojawił się profil Scars On Broadway oraz zdjęcie Darona Malakiana zrobione w studiu, w którym powstawał drugi (niewydany) album formacji - wówczas muzyk zarejestrował 14 nowych utworów.

Fani spekulują, że z okazji 10. rocznicy wydania jedynej, jak dotąd, studyjnej płyty, zespół powróci. O tym z pewnością przekonamy się niebawem. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group