terazmuzyka.pl
Film / serial 117V  
mg | 6 maja 2020
0

Scenarzyści „Cichego miejsca” przygotują film dla Sony

Sukces filmu „Ciche miejsce” sprawił, że scenarzyści – Scott Beck i Bryan Woods – nie mogą narzekać na brak pracy. Właśnie porozumieli się z firmą Sony.

Mimo stosunkowo niewielkiego budżetu i niewielkich oczekiwań ze strony krytyków, film „Ciche miejsce”, który miał swoją premierę w  2018 roku, okazał się ogromnym sukcesem. Okreslano go mianem najlepszego horroru roku, co ostatecznie przełożyło się na świetny wynik finansowy i zamówienie kontynuacji, która będzie miała premierę we wrześniu tego roku.

Nad scenariuszem pierwszej części pracowali John Krasinski, Scott Beck i Bryan Woods. Ten pierwszy kontynuuje swoją przygodę z „Cichym miejscem” i zajął się przygotowaniem wspomnianego sequela, natomiast dwaj pozostali otrzymali inne oferty. Podobno negocjowali z Lucasfilm, ale ostatecznie – jak donosi serwis Variety – podpisali umowę z Sony. Zajmą się przygotowaniem nowego filmu, za którego produkcję odpowiedzialny będzie Sam Raimi.

Nie podano na razie żadnych dodatkowych szczegółów związanych z filmem Scotta Becka i Bryana Woodsa.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group