terazmuzyka.pl
Newsy 554V  
mg | 8 listopada 2017
0

Scorpions ma swoje oficjalne emoji

Użytkownicy systemów Android oraz iOS już teraz pobierać mogą oficjalne emoji przygotowane przez zespół Scorpions.

Rudolf Schenker, Klaus Meine, Matthias Jabs, Pawel Mąciwoda-Jastrzębski oraz Mikkey Dee – wszyscy doczekali się swoich graficznych podobizn w oficjalnym emoji sygnowanym przez zespół Scorpions.

Saxon. Szczegóły nowej płyty

Poza wspomnianymi muzykami, w paczce znalazły się również gitary czy grafiki nawiązujące do największych przebojów Scorpions. Oficjalne emoji zespołu dostępne jest na systemach Android oraz iOS.

24 listopada na półkach sklepowych pojawi się nowa składanka zespołu Scorpions zatytułowana „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” (w różnych wariantach - CD, vinyl, wersja cyfrowa), na której znajdziemy 17 utworów, w tym dwa całkowicie nowe. 

Scorpions ponownie w Polsce

Po sukcesie trasy z okazji 50. rocznicy powstania i fenomenalnym występie podczas festiwalu w Oświęcimiu, formacja Scorpions po raz kolejny wyrusza na koncerty, które zaplanowano po obu stronach Atlantyku. Giganci rocka wystąpią także w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. Koncert odbędzie się 1 grudnia.  

Do regularnej sprzedaży trafiły wejściówki na koncert Scoprions. Bilety w cenach od 195 do 355 złotych oraz wejściówki VIP, za które trzeba zapłacić 699 złotych, dostępne są w internetowych sklepach z biletami. W roli supportu zaprezentuje się zespół Nocny Kochanek.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1611V  
0

Nocny Kochanek ujawnia szczegóły nowej płyty

rf | fot. Albert Gula | 16 listopada 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group