terazmuzyka.pl
Newsy 885V  
mg | 21 stycznia 2020
4

Scorpions opublikuje nowy album jeszcze w tym roku?

Klaus Meine, wokalista i lider zespołu Scoprions, w ostatnim wywiadzie wskazał przybliżoną datę publikacji nowej płyty.

Kilka lat temu członkowie zespołu Scorpions przekonywali, że powoli kończą karierę. Zagrali nawet pożegnalną trasę koncertową. Nie potrafili jednak odejść, a jak sami później przekonywali – do pozostania namówili ich fani. Przygoda trwa więc dalej i wszystko wskazuje na to, że niedługo zostanie napisany kolejny jej rozdział.

Grupa Scoprions ma bowiem konkretne plany dotyczące przygotowania i opublikowania nowej płyty. O następcy krążka „Return to Forever” z 2015 roku wypowiedział się Klaus Meine podczas występu w programie telewizyjnym „Talking Pictures”:

W lutym lecimy do Australii, a następnie do południowej Azji – gdy wrócimy udajemy się do naszego rodzinnego Hannoveru, a tam do studia. Rozpoczniemy proces preprodukcji. Następnie w maju udamy się do Los Angeles, gdzie ponownie wejdziemy do studia i rozpoczniemy nagrania – potrwają aż do naszego pobytu w Vegas. Mam nadzieję, że do tego czasu będziemy mieli wszystko gotowe. Jeśli nie, znów wrócimy do pracy nad płytą, która – miejmy nadzieję – zostanie opublikowana przed końcem tego roku.

Wcześniej Matthias Jabs zdradził, że Scorpions nad nową płytą będzie pracowało z producentem Gregiem Fidelmanem, który w swoim imponującym CV ma współpracę z Metalliką czy Slipknot.

Choć studyjną dyskografię Scoprions zamyka album „Return to Forever” z 2015 roku, dwa lata później – 24 listopada 2017 roku – światło dzienne ujrzała składanka „Born to Touch Your Feelings: Best of Rock Ballads”. Poza znanymi nam już utworami, znalazły się na niej również premierowe kompozycje zespołu.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

 

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Rob [82.132.***.***] dodano: 21.01.2020, 13:35 #1
Te "pożegnalne" koncerty to zwykły zabieg menagerów, żeby wyciągnąć więcej kasy od fanów. Ostatni koncert więc fani przychodzą na koncert żeby poraz ostatni zobaczyć swoją gwiazdę... A tymczasem gwiazda ma się świetnie i niema zamiaru schodzić ze sceny. Śladami Scorpions poszła w Polsce budka Suflera, która nagle powraca i następny w kolejce jest zespół Perfect który pewnie też powróci,tylko zbierze kasę od fanów za pożegnalne koncerty...
Pokaż odpowiedzi (2)
Apogeum Dupnego Smrodu [80.55.***.***] dodano: 21.01.2020, 15:42 #4
Return to Forever ciąg dalszy...
Zobacz także
Newsy 569V  
0

Brent Young (eks Trivium) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 427V  
1

Mark Stone (eks Van Halen) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 275V  
0

Lunatic Soul zaprezentował singel promujący nowy album [AUDIO]

rf | fot. Tomasz Pulsakowski | 24 września 2020
Newsy 402V  
2

Minister zdrowia skrytykował Vana Morrisona

rf | fot. Art Siegel | 24 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group