terazmuzyka.pl
Koncerty 345V  
mg | 11 października 2017
0

Scorpions w Polsce. Nocny Kochanek zaprasza na koncert [WIDEO]

Supportująca legendarną formację Scorpions grupa Nocny Kochanek wystosowała oficjalne zaproszenie do fanów. Koncert obu zespołów już 1 grudnia w Ergo Arenie.

Nocny Kochanek zagra 1 grudnia w Ergo Arenie jako support Scorpions. Bez wątpienia będzie to jeden z najważniejszych występów dla polskiego zespołu. Fani, którzy przybędą tego dnia na pogranicze Gdańska i Sopotu, mogą spodziewać się mocnego metalowego uderzenia.

Zakaz moshowania na koncercie Slayera

Dżentelmeni Metalu już nie mogą doczekać się starcia z weteranami rockowej sceny i specjalnie dla Was nagrali zaproszenie na koncert:

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych – a może i jedyny – polski zespół metalowy, który muzykę, a przede wszystkim teksty, tworzy z ogromnym dystansem do samego siebie oraz do wizerunku, zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem. Fani formacji deklarują, że ich koncerty uzależniają i to uzależniają na tyle, że przejechanie kilkuset kilometrów na ich kolejny występ nie stanowi żadnego problemu.

Klaus Maine z problemami zdrowotnymi

Tylko nieco ponad połowa z szesnastu zapowiedzianych w Stanach Zjednoczonych koncertów Scorpions i Megadeth doszło do skutku. Ostatnim okazał się występ z 7 października, który odbył się w Los Angeles. Zespoły miały następnie udać się do Phoenix, San Antonio, Dallas, Fort Lauderdale i w końcu do Tampa, ale tak się nie stanie – z powodu problemów zdrowotnych wokalisty ScoropionsKlausa Meine, wymienione występy zostały odwołane.

Zespół w kilku słowach przeprosił swoich amerykańskich fanów:

Mamy świadomość, że zawiedliśmy naszych fanów, ale mamy nadzieję, że wrócimy do Ameryki już niedługo. Teraz jednak nie mieliśmy innego wyjścia – musieliśmy anulować pozostałe koncerty.

Wydaje się, ze polski koncert zespołu Scorpions nie jest zagrożony.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group