terazmuzyka.pl
Koncerty 528V  
mg | 8 stycznia 2019
1

Scorpions w Polsce. Zobacz oficjalny spot promujący koncerty zespołu [WIDEO]

Zespół Scorpions w zeszłym roku ogłosił, że przyjedzie do Polski na dwa halowe koncerty. Odbędą się one już w lipcu, a muzycy pojawią się w Gliwicach i Trójmieście.

Zespół Scorpions z początkiem czerwca wyruszy w trasę koncertową, która obejmie głównie festiwale m.in.: Dowload Festival w Hiszpanii, Festival Pause Guitare oraz Festival Musilac we Francji, Lucca Summer Festival we Włoszech, Stars In Town w Szwajcarii, czy Bloodstaock Open Air w Wielkiej Brytanii.

Muzycy dla Polski postanowili zrobić wyjątek i zagrać dwa regularne koncerty – 21 lipca 2019 roku Arena Gliwice, dwa dni później – ERGO Arena Gdańsk/Sopot. Bilety trafiły już do sprzedaży.

W sieci natomiast pojawił się oficjalny spot promujący koncerty Scorpions w Polsce:

Do tej pory każdy z koncertów Scorpions w Polsce cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a zespół otaczany jest prawdziwą estymą. Niczym najlepszej klasy weterani wojenni trafiają przeciwnika w punkt i nie biorą jeńców! Wychodząc na scenę wiedzą dokładnie, co chcą przekazać i w jaki sposób. Są ponad wszystkim i nie zważają na panujące trendy. Fani na całym świecie to doceniają, a w szczególności w naszym kraju. 

Wystarczy przypomnieć, że trzy ostatnie halowe koncerty w Polsce: 29 lipca 2018 roku – Atlas Arena w Łodzi, 1 grudnia 2017 roku - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot, a także 4 marca 2016 roku – TAURON Arena w Krakowie były wyprzedane.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
The_Cure dodano: 09.01.2019, 01:08 #1
Pewnie i tym razem będzie komplet.
Zobacz także
Koncerty 283V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group