terazmuzyka.pl
Newsy 1337V  
rf | fot. rofilp | 22 maja 2020
6

Senacka komisja poparła wniosek o odwołanie kierownictwa Trójki

W czwartek senacka Komisja Kultury i Środków Przekazu debatowała nad sytuacją w Polskim Radiu i Trójce.

Jak donosi portal Gazeta.pl senacka Komisja Kultury i Środków Przekazu przyjęła wniosek o odwołanie prezes Polskiego Radia Agnieszki Kamińskiej oraz dyrektora Programu III PR Tomasza Kowalczewskiego. Wszystko to ma związek z unieważnieniem głosowania na listę przebojów Trójki, w którym zwyciężyła piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”. W efekcie rozgłośnię bojkotują artyści, dziennikarze i wytwórnie. 

Zarówno Kamińska jak i Kowalczewski nie potrafili w trakcie przesłuchania odpowiedzieć na pytanie, kto próbował usunąć z anteny radia utwór Kazika. Jak donosi senator Marcin Bosacki:

Pytałem panią prezes i p. dyrektora kto i w jaki sposób wpływał, by usunąć z anteny przebój "Twój ból jest większy niż mój".

Odpowiedzi brak.

Przypomnijmy, że przed posiedzeniem Tomasz Kowalczewski w rozmowie z TVN24 zaprzeczał, że w jego SMS-ie do Piotra Metza, w którym żądał dopilnowania alby piosenka nie trafiła na antenę, chodziło o utwór Kazika:

Miałem podstawy. Ale teraz nie będziemy o tym rozmawiać. Nikt nie kazał wysyłać mi tego SMS-a. Niczego nie cenzurowałem. A wie pan jaką o piosenkę chodzi? Nie mówiłem o piosence Kazika.

W trakcie posiedzenia Michał Nogaś z Trójki zarzucił kierownictwu:

Dokonaliście doskonałego samobójstwa. Wycięliście w pień wszystko czym była Trójka. Przejdziecie do historii jako grabarze radia.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (6)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Five Fingers Fist Fuck [178.217.***.***] dodano: 22.05.2020, 09:48 #1
A czy to pierwsza rzeczy, którą piss rozpierdolił w drobny mak? Nie pierwsza i nie ostatnia.
SwiatSchodziNaPsy [93.179.***.***] dodano: 22.05.2020, 10:10 #2
Komedia na kółkach Uśmiech Dyrektorek chciał się podlizać Prezesikowi za wszelką cenę, a teraz ci go olali PISsem hahah
Vikka [5.184.***.***] dodano: 22.05.2020, 12:04 #3
PISS to są antymidasy polityki. Czego się dotkną obraca się w gówno. Lasy wycięli, konie sprzedali, TVP i PR zaorali, inflacja wrasta (bo wzrasta jak twierdzi Adżej), gdyby nie covid pewnie sezon strajkowy mielibyśmy w pełni, prezes nik który prowadzi burdel, minister zdrowia który załatwił sobie miliony dotacji, prezes partii o niebyt określonej orientacji seksualnej a jednak homofob, ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej, gdzie niedługo będą nas porównywali do Białorusi. Ale cóż 500 jest więc tłuszcza uradowana.
Hitch Cock [37.47.***.***] dodano: 22.05.2020, 15:21 #4
Buahaha Najlepsze było jak nie mogli nic powiedzieć, chcieli, a nie mogli bo ich miszcz przecież to ogląda i jak coś wygadają to będzie wpierdol Uśmiech Siedzieli jak na igłach przed tą komisją Uśmiech
WPOZZ [194.29.***.***] dodano: 22.05.2020, 20:55 #5
Nadymanych autokratów najlepiej zwalczać satyrą i piosenką. Tak jak Smoleń, Laskowik i Bareja rozwalili komunizm zmieniając mentalność społeczeństwa. Brawo Kazik trafiłeś w sedno!!! Jesteś wielki.
WPOZZ [194.29.***.***] dodano: 23.05.2020, 11:14 #6
Partia narodowa, która niszczy polską kulturę!!! Zwłaszcza KULTOWy polski rock. Może jeszcze wywalicie z radia Dżem, Maanam, Tilt, Republikę, TSA, T. Love, Perfect, Niemena itd??. Przecież ta ważna część polskiej kultury powstała w Trójce. Często przyczyniała się do walki o wolność. Bez Jarocina, polskiego rocka i Trójki, która to nagłaśniała nie było by wolności. A my bylibyśmy dzisiaj inni. Ludzie co z wami!! Są jakieś granice w lizaniu d... prezesa. Nawet tego nie umiecie dobrze zrobić.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group