terazmuzyka.pl
Newsy 733V  
mg | 2 kwietnia 2020
0

Serj Tankian, Sebu Simonian i Misho we wspólnym utworze [WIDEO]

Wokalista System of a Down jest jednym ze współtwórców utworu zatytułowanego „Introvert (Call Me Crazy)”.

Najprawdopodobniej kompozycja „Introvert (Call Me Crazy)” pojawi się na nowej płycie Sebu Simonianiego, członka zespołu Capital Cities. W nagraniach, poza już wspomnianym, wzięli udział Serj Tankian – wokalista System of a Down – a także raper Misho.

Na potrzeby singla „Introvert (Call Me Crazy)” powstał teledysk tekstowy:

Zawsze dobrze móc współpracować z dobrymi przyjaciółmi, których dodatkowo szanuje się jako artystów. Po kilku spotkaniach przy armeńskiej wódce i jedzeniu uznaliśmy, że fajnie będzie nagrać coś razem. Najlepszy armeński hip-hop od Misho połączył się z popową melodią od Sebu i czymkolwiek, co ja zrobiłem.

- powiedział o utworze Tankian.

Choć System Of A Down nie nagrał nowej płyty od 2005 roku, nadal koncertuje. Grupa zapowiedziała koncert w krakowskiej Tauron Arenie, 30 czerwca 2020 roku.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 764V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group