terazmuzyka.pl
Newsy 638V  
mg | 26 maja 2020
0

Serj Tankian (System of a Down) o COVID-19: To powinna być dla nas lekcja

Wciąż nie udało się opanować sytuacji z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa, co skłoniło wokalistę System of a Down do kilku przemyśleń.

Pandemia COVID-19 ma wpływ na życie i funkcjonowanie większości z nas. Zmieniały się zasady wspólnego współistnienia i wciąż nie wiadomo, czy i kiedy wszystko wróci do stanu sprzed kilku miesięcy.

Dlaczego System Of A Down nie nagrał nowej płyty? Serj Tankian odpowiada

Na kilka przemyśleń z tym związanych zdecydował się podczas spotkania z fanami na Facebooku Serj Tankian, wokalista System of a Down:

Blokada jest druzgocąca dla wielu osób – pracowników, właścicieli małych firm. To negatywne doświadczenie na wielu płaszczyznach. Ale wydaje mi się, że to powinna być dla nas lekcja. Ja często myślę, co ta cała sytuacja dla nas oznacza.

- powiedział muzyk. I kontynuował:

W internecie widziałem komentarz – ktoś stwierdził, że natura wysłała nas do naszych pokoi, żebyśmy przemyśleli, co robimy na tej plancie jako społeczność. Zużycie energii; rodzaj energii, którą wytwarzamy; ślad węglowy na naszej planecie. To dla mnie największa nauka w związku z tym, co się wydarzyło. Doszedłem do wniosku, że postęp dla ogółu społeczeństwa jest niezrównoważony. Nie może istnieć spójny i sprawiedliwy wzrost gospodarczy dla całej planty, dlatego powinniśmy myśleć o innych punktach odniesienia.

Całe Q&A możecie znaleźć poniżej:


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 659V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group