terazmuzyka.pl
Newsy 791V  
rf | 10 stycznia 2019
0

Serj Tankian wystąpi na nowej płycie perkusisty System Of A Down

John Dolmayan zapowiedział album projektu These Grey Men. Usłyszymy na nim mnóstwo gwiazd, w tym wokalistę System Of A Down.

John Dolmayan powstanie These Grey Men zapowiedział już w 2014 roku. Teraz ujawnił więcej szczegółów na temat płyty, na której znajdzie się wielu wspaniałych gości.

System Of A Down ma materiał, który przebije to, co do tej pory nagrał

Płyta These Grey Men ma zawierać przeróbki znanych utworów w wykonaniu znanych wokalistów. W wywiadzie dla meksykańskiego fanklubu SOAD John Dolmayan mówi:

Wciąż pracuję nad płytą. Zostanie wydana w ciągu najbliższych czterech miesięcy. Wszystkie piosenki są już ukończone i teraz jesteśmy w trakcie dogrywania smyczków. Niektóre kawałki już miksujemy. Na płycie wystąpi wielu fajnych artystów. Serj zaśpiewał dwie piosenki. Matt z Avenged Sevenfold zaśpiewał jedną. Udział wzięło też jeszcze paru innych moich przyjaciół. Tom Morello zagrał na gitarze.

Płyta będzie miała zdecydowanie rockowe brzmienie, ale nie będzie ograniczała się do rocka. Usłyszycie mnóstwo brzmień i stylów.

Według wcześniejszych, niepotwierdzonych oficjalnie informacji na płycie mają znaleźć się między innymi przeróbki utworów Radiohead, Outkast i Davida Bowiego.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 806V  
Newsy 188V  
0

Musikmesse i Prolight + Sound już w kwietniu

mg | fot. Messe Frankfurt GmbH | 17 stycznia 2019
Newsy 298V  
1

Geddy Lee (Rush) nagra solowy album?

rf | 17 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group