terazmuzyka.pl
Pitbulek 1404V  
rf | 25 kwietnia 2020
15

Sharon Osbourne podaje definicję gwiazdy rocka

Jak Sharon Osbourne definiuje pojęcie „gwiazda rocka”? Żona Ozzy’ego udzieliła odpowiedzi.

Sharon Osbourne jako żona Ozzy’ego Osbourne’a i jedna z najbardziej wpływowych menadżerek w rocku w swoim życiu spotkała wiele gwiazd rocka. A kto według niej zasługuje na miano gwiazdy rocka?

W rozmowie z Lindą Perry Sharon przedstawiła swoją definicję tego terminu:

Gwiazda rocka musi mieć charyzmę i talent. Bez talentu nic nie zadziała. Jest wiele osób z wielką charyzmą, ale bez talentu. Trzeba mieć jedno i drugie. Kiedy wchodzisz do pokoju wszyscy to zauważają. Możesz wyjść na scenę i nic nie robić, a ludzie i tak oszaleją.

Zgadzacie się z definicją Sharon? A może macie lepszą? Napiszcie w komentarzach.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (15)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
g3dgfg [79.191.***.***] dodano: 25.04.2020, 19:16 #1
zgadza się. Charyzmę i talent miał Randy Rhoads i ma Jacke E Lee w przeciwieństwie do Ozzyego.
Kominiarz, [94.254.***.***] dodano: 25.04.2020, 23:18 #2
Jak OZZY nie ma charyzmy to tyyy jesteś głuchy i ślepy. Wiesz k... a nawet się nie odzywaj.
Pokaż odpowiedzi (1)
Kominiarz, [94.254.***.***] dodano: 25.04.2020, 23:22 #4
Ta jak OZZY nie ma charyzmy to tyyy jesteś głuchy i ślepy. Znawca się k...a znalazł.
Kominiarz, [94.254.***.***] dodano: 25.04.2020, 23:35 #5
Myślę że Randy i Zakk Wylde podzielają moje zdanie.
Kominiarz, [94.254.***.***] dodano: 25.04.2020, 23:37 #6
Myślę że Randy i Zakk Wylde podzielają moje zdanie.
crim [85.222.***.***] dodano: 26.04.2020, 06:58 #7
Charyzmę mieli i mają Jan Paweł II, Adolf Hitler, Jarosław Kaczyński, Donald Tusk, Maria Czubaszek, Robert Fripp czy Stanley Kubrick. Charyzma to właśnie coś za co część cię kocha, a część nienawidzi. Nie wiedzieć czemu ludzie traktują charyzmę jako coś jednoznacznie pozytywnego, podobnie jak np. inteligencję (nie mylić z mądrością). To są określenia neutralne, które opisują tylko, jakąś tam część osobowości człowieka, która może prowadzić do rzeczy cudownych i wielkich jak i patologicznych.
Ozzyforever [85.221.***.***] dodano: 26.04.2020, 10:44 #8
I jeszcze trzeba znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, wśród odpowiednich osób, mieć trochę szczescia plus te dwie cechy, i jesteś gwiazda rocka.
Pokaż odpowiedzi (1)
Ozzyforever [85.221.***.***] dodano: 26.04.2020, 10:52 #10
Led Zeppelin, black sabbath itd,wszyscy muzycy mieli charyzmę, i talent, ale to, że się spotkali zrobiło z nich gwiazdy rocka. Ale jeszcze myślę trzeba mieć przekaz, coś do powiedzenia, i chęć podzielenia się tym, i determinacja. Tych cech, teraz to widzę jest mnóstwo. To co mówi sharon to duże uproszczenie, ale ona też jest prosta.
Ijgs [83.9.***.***] dodano: 26.04.2020, 21:50 #11
Czy ktoś może widzial drugiego ozziego? !
VERSATILE X [5.173.***.***] dodano: 28.04.2020, 01:32 #12
https://versatilex.bandcamp.com/
https://www.youtu(...)D-bbk2sQ

Lepsze od charyzmy jest szczęście, dzięki któremu zostanie się dostrzeżonym, wylansowanym i docenionym. Ile beztalenci zostało wylansowanych na Gwiazdy Muzyki czy Filmu, a ilu prawdziwych Artystów zostało olanych to nie da się zliczyć.
psss [188.146.***.***] dodano: 28.04.2020, 21:15 #13
Charyzma to cechy które przyciągają i intrygują publiczność. Można tu mówić o muzykach których nazywa się kultowymi (oczywiście dla każdego będzie to ktoś inny) dla mnie to np Robert Smith czy Ian Curtis którzy bardzo mnie intrygują i są (Ian był) piekielnie utalentowani.
Choć z drugiej strony obaj panowie nie cierpieli być nazywani gwiazdami rocka.
Kaja [217.96.***.***] dodano: 09.05.2020, 02:49 #14
Ozzy nie ma talentu ani charyzmy jest żałosnym psychodelirykiem i tyle w temacie
Wielki fan Purpli [5.173.***.***] dodano: 12.05.2020, 21:43 #15
Zdecydowanie Ozzy ma to coś, jedno i drugie , i zdecydowanie więcej! Kiedy wychodzi na scenę , ludzie "jedzą" mu z ręki. Pamiętam Black sabbath w Atlas Arenie, Ozzy nawet się jeszcze nie pojawił, a jedynie za kulis odezwał tym swoim charakterystycznym "wampirycznym" sznapsbarytonem i ludzie oszaleli! Myślę, że z żyjących nawet Jagger nie ma takiej charyzmy i tego czegoś właśnie
.. Ozzy to 100% zwierzę sceniczne. Prawdziwy rockman!