terazmuzyka.pl
Newsy 2404V  
mg | 9 kwietnia 2019
0

Sharon Osbourne szczerze o tegorocznych problemach zdrowotnych Ozzy'ego

Żona i menedżerka Ozzy’ego Osbourne’a w niedawnym wywiadzie opowiedziała nieco o problemach zdrowotnych, które nie dają ostatnio spokoju legendarnemu wokaliście Black Sabbath.

Trzeba przyznać, że ostatnie miesiące nie są najszczęśliwsze dla Ozzy’ego Osbourne’a. Kolejne problemy zdrowotne sprawiły, że zmuszony został do przełożenia dziesiątek koncertów. Co jednak ważniejsze, gdy zaczyna radzić sobie z jednym problemem, natychmiast pojawia się drugi. Ostatnio artysta znów musiał przejść zabieg po tym, jak wywrócił się w swoim domu.

Ozzy Osbourne wyda reedycję płyty w 3D

Podczas udziału w programie CBS Show pt. „The Talk”, o problemach męża postanowiła wypowiedzieć się Sharon Osbourne:

Ozzy... O, Boże, nie wiem od czego zacząć, więc postaram się zrobić to szybko... Na początku roku miał grypę, która przeszła w zapalenie oskrzeli, a to przerodziło się w zapalenie płuc. Kiedy powrócił do walki z grypą, wyszedł ze szpitala i miał wypadek w domu. Upadł. Był środek nocy. Wiele lat temu miał wypadek motocyklowy, po którym był w śpiączce. Teraz odnowił tamte kontuzje – pleców, szyi i ramion. Musieli usunąć metalowe wstawki, które znajdowały się w całym jego ciele. W związku z tym musieliśmy odwołać wszystkie tegoroczne koncerty. Ale jest dobrze, ma się naprawę świetnie.

Choć fizycznie Ozzy dochodzi do siebie, psychicznie nie jest już tak dobrze, o czym wspomniała Sharon:

Czuje się po prostu okropnie. Powtarza, że występowanie na scenie to jedyna rzecz w jego życiu, którą robił dobrze i decyzja o odwołaniu koncertów go dobija.

- przyznała żona wokalisty.

Wcześniej Ozzy Osbourne wyraził smutek z powodu konieczności odwołania koncertów. W opublikowanym na Facebooku oświadczeniu przeczytać możemy:

Nie wierzę, że muszę przełożyć kolejne koncerty. Słowa nie są w stanie wyrazić mojej frustracji, złości i przygnębienia, że nie będę w stanie koncertować. Jestem jednocześnie wdzięczny za wsparcie, które otrzymuję od mojej rodziny, zespołu, przyjaciół i fanów. To mnie napędza. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej... Na pewno wrócę do pełni sił... i wtedy dokończę trasę... I will be back!

Zespół Judas Priest zapewnił niedawno, że powróci z Ozzym na europejską trasę, gdy tylko wokalista wydobrzeje. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 88V  
0

Thom Yorke (Radiohead) ujawnił szczegóły nowej płyty

rf | fot. ღ ℂℏ℟ḯʂ ღ | 24 czerwca 2019
Newsy 153V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group