terazmuzyka.pl
Newsy 299V  
mg | 17 czerwca 2019
0

Shinedown zaprezentowali nowy teledysk przygotowany przez słynnego reżysera [WIDEO]

Shinedown ujawnili właśnie teledysk do utworu „Monsters”, w którym zmagają się ze swoimi demonami i samodestrukcyjnymi wewnętrznymi głosami.

Jest to kolejna część wizualnej historii albumu „Attention Attention”. Teledysk wyreżyserował Bill Yukich (Beyoncé, Marilyn Manson, Wiz Khalifa), a utwór zajął w tym tygodniu drugie miejsce na liście Mainstream Rock Songs Billboardu i zgromadził już prawie 15 milionów streamów.

Alter Bridge zagra koncert w Polsce. Szczegóły!

Klip do „Monsters” ukazał się w tym samym czasie, gdy hit „Get Up” przekroczył 40 milionów streamów. Utwór szybko stał się promykiem nadziei dla słuchaczy na całym świecie, którzy zmagają się z wszelkimi trudnościami. Piosenka pobiła nowy rekord dla Shinedown, dając im najwięcej miejsc w Top 10 na Rockowym Airplay'u wszechczasów i ich trzynaste, pierwsze miejsce na liście Mainstream Rock Songs Billboardu (drugi taki przypadek w historii listy, na równi z Van Halen).

Shinedown przygotowują się obecnie do letniej trasy po USA ze wsparciem od Badflower, Dinosaur Pile-Up i Broken Hands. Zespół po raz kolejny odwiedzi Polskę w ramach promocji ostatniego albumu – tym razem zagra 23 listopada razem z Alter Bridge w Warszawie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 9V  
0

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
Newsy 2436V  
Newsy 2823V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group